Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana Rodzaje Lista Liczników - Monochromatyczne I Kolorowe (Wersja Europejska)


Slawek

Rekomendowane odpowiedzi

Wskaznik paliwa pokazuje dobrze tj,zatankowalem i wskaznik sie bardziej wychylil.Tylko zasieg pokazuje odwrotnie, licznik przeskakuje o 10 km w gore po kazdych przejechanych kilkuset metrach.Jesli mialbym kupic drugi licznik to albo wloze stary,lub zostawie ten,auto  na gaz wiec w/w wskaznik raczej nie uzywany.Ale o tym wiem i to denerwuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, adam1974 napisał:

Wskaznik paliwa pokazuje dobrze tj,zatankowalem i wskaznik sie bardziej wychylil.Tylko zasieg pokazuje odwrotnie, licznik przeskakuje o 10 km w gore po kazdych przejechanych kilkuset metrach.Jesli mialbym kupic drugi licznik to albo wloze stary,lub zostawie ten,auto  na gaz wiec w/w wskaznik raczej nie uzywany.Ale o tym wiem i to denerwuje.

Sugestia była byś zmienił jedynie wskaźnik paliwa w liczniku który jest osobnym elementem podłączonym do płyty zegara,przełożenie ze starego licznika do nowego zajmuje jakieś 10 minut max,jak po wymianie nie będzie różnicy to  tak jak @Banan napisał -uszkodzenie programowe licznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, według vin posiadam rok modelowy 2001. Licznik kolorowy praktycznie nie osiągalny. Czy jak zrobię immo off w swoim sterowniku to mogę zamontować licznik z nowszego modelu bez żadnych przeszkód ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,czy jest na Podkarpaciu ktoś kto ogarnie wymianę licznika w Exeo 1.8t ,licznik kolor był  by z 1.8/2.0 tsi także immo 4 a w starym immo 3 z góry dzięki za info.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.11.2021 o 07:15, Patryk_p napisał:

Witam, według vin posiadam rok modelowy 2001. Licznik kolorowy praktycznie nie osiągalny. Czy jak zrobię immo off w swoim sterowniku to mogę zamontować licznik z nowszego modelu bez żadnych przeszkód ? 

Parę stron do tyłu też o to pytałem i dostałem odpowiedź że nie, musi być ten zamienny. Ja szukałem 5 lat, i kupiłem za 350. Bo jak jest coś to 1200 ale to pewnie widziales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Immo uda się zgrać ale największą przeszkodą jest odwrotne wskazanie pływaka w 2001 roku , więc po wymianie pływaka można śmiało montować liczniki z roczników 2002-2004 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ja także poluje na nowy licznik do swojej b6 2001.

Mój licznik prócz tego, że nie działa FIS chyba standard to jeszcze zaczyna cudować, raz działa wszystko jak trzeba (prócz fis), a zaraz nie działa prędkościomierz oraz paliwo faluje razem z obrotami silnika bądź w ogóle nie wskazuje.

Z opisu w pierwszym poście rozumiem, że wsadzę licznik tylko z rocznika 2001 tak?

WAUZZZ8E72A090212 jaki licznik mogę wsadzić bo ten rozpiski nie rozumiem. W samochodzie jest licznik 8E0920900K modelowo 2003?

Kompletnie ciemny jestem, ktoś mi powie jakiego licznika szukać (nie interesuje mnie kolor fis za drogo)

Edytowane przez WuuHacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam odgrzebie trochę temat mam audi a4 b6 cabrio i licznik o nr 8h0920900A potrzebuje wymienić ten licznik bo niestety skończył swój żywot i jak już mam wymieniać to na kolorowy pytanie brzmi jaki licznik mam kupić bo nie mogę znaleźć jaki powinien pasować w zamian za mój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...