Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana Rodzaje Lista Liczników - Monochromatyczne I Kolorowe (Wersja Europejska)


Slawek

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, kamiloooo napisał:

Cześć wszystkim! Posiadam A4 B6 z 2004 r. i mam rozlany FIS (czerwony) :( Postanowiłem, że warto zmienić wyświetlacz od razu na kolor, dlatego rozglądam się za właściwym licznikiem. Z tego co zdążyłem się w temacie rozeznać, powinienem szukać takiego o oznaczeniu 8E0920930T. Czy mam rację? Czy jest ktoś z okolic Łodzi, ewentualnie Warszawy, kto ogarnia temat wymiany licznika na kolor? ;)

Dołączam się do pytania odnośnie okolic Łodzi lub Warszawy z tym, że do B7, na olx znalazłem ofertę z Sandomierza, "trochę" dalej niż do Łodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dołączam się do pytania jak wyżej, tylko szukam kogoś z łódzkiego lub do 150 km od Łodzi...

Pozdro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lubelskim mogę pomóc. :D

Ale też wysyłkowo można ogarnąć, a sama przekładka to dwie śrubki i 2/3 wtyczki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 a ktoś mógłby pomóc dopasować mi kolorowy licznik pi VINie?
A pierwszy post czytał?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nitroo napisał:
16 godzin temu, sandmann napisał:
 a ktoś mógłby pomóc dopasować mi kolorowy licznik pi VINie?

A pierwszy post czytał?

czytał i nic z tego nie wywnioskował:(mój vin ma się nijak do tabeli albo po prostu coś mi na gały padło bo ni cholery nie mogę tego rozszyfrować:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe chyba załapałem:)ale dobrze jakby ktoś mi sprawdził czy dobrze rozumuje i licznik 930T/TX będzie odpowiedni??

Jeszcze pytanie, czy po zmianie licznika mój stary kluczyk da się normalnie przypisać czy jak to wygląda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli R T . Jakbys potrzebowal
Ludzie patrzcie po dacie produkcji.Jest latwiej i szybciej. Masz auto z lipca roku X to modelowo +1 .
Masz auto 07.2002 czyli modelowo juz 2003
Jak juz znasz rok modelowy to odczytanie z tabelki jest bardzo proste

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam w okolicach Bielska (100km) kogoś kto wymieni mi licznik z mono na kolor, albo przynajmniej pomoże w naprawie starego.

Przy ostatnim dłubaniu z podświetlaniem coś zwarłem i nie mam napięcia na pooświetlanie górne, kubek, zapalniczka kratki nawiewów pokrętło świateł.
Doszedłem do tego że coś padło w liczniku bo z niego wychodzi napięcie do tego oświetlenia, nie ma napięcia na pokrętle świateł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jest ktoś z okolic śląska - okolice Katowic kto wymienilby licznik? Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do VIN WAUZZZ 8E76A180806 musi być 8E0920933D czy może podejść jakiś inny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam obecnie licznik 8E0 920 900 L auto produkcja 2003r, mam licznik w kolorze z końcówką 930K podejdzie to bezproblemowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam zegary z czerwonym fisem i uszkodzonym wyświetlaczem, chciałbym go wymienić na kolorowy tylko zastanawiam się co się stanie z przebiegiem, czy po wymianie zegarów będę miał dalej swój aktualny przebieg czy będzie wyświetlany przebieg auta z którego zostały wyciągnięte "nowe" zegary? 

Edytowane przez mix99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...