Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odor z dmuchawy


KrzysiekSPI

Rekomendowane odpowiedzi

a jak dezynfekowałeś? I czym?

Demontaż schowka odbył się u mnie.

Pracuje w ASO i stosujemy taki środek, polecam

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam środki tej firmy w pracy i faktycznie są skuteczne więc ten pewnie też daje radę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, miałem podobny problem w mojej b7. W gorące dni przy włączeniu klimatyzacji w pierwszych momencie, przy ruszeniu nawiewu śmierdziało mi z klimy. Później jak pracowała było już ok. (a parę miesięcy wcześniej nabijałem i ozonowałem klimatyzację). Na forum znalazłem info o czyszczeniu parownika. Kupiłem CRC Airco cleaner.  Zdemontowałem schowek pasażera, nawaliłem do pełna Clenera, zostawiłem na 20min. Poźniej odpaliłem samochód, i stopniowo po paru minutach podkręcałem siłę nawiewu, żeby wszystko tam przedmuchało. Wpryskałem też Cleanera do wiatraczka pod filtrem kabinowym i po trochu do nawiewów w kabinie. Samochód pracował z odpaloną klimatyzacją przez kolejne 20-30min. Jedna puszka Airco Clenera wystarczyła na spokojnie. Przewietrzyłem samochód, poźniej wymieniałem filtr kabinowy. I dzisiaj cieszę sie znów z niesmierdzącej klimatyzacji. Jedynie co mogę doradzić, to odejmując schowek nie odpinajcie kostki. Bo jak włączyłem samochód, żeby włączyć klimę i nawiew to zaświeciła mi się kontrolka AIRBAG i niestety już tak zostało. Więc będę musiał kiedyś skasować błąd. Polecam wszystkim ten zabieg. Bardzo prosty do zrobienia. A co najważniejsze skuteczny. Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jarson7 napisał:

 Jedynie co mogę doradzić, to odejmując schowek nie odpinajcie kostki. Bo jak włączyłem samochód, żeby włączyć klimę i nawiew to zaświeciła mi się kontrolka AIRBAG i niestety już tak zostało. Więc będę musiał kiedyś skasować błąd. Polecam wszystkim ten zabieg. Bardzo prosty do zrobienia. A co najważniejsze skuteczny. Dzięki za pomoc.

Po pierwsze to złoty szpadel należy do Ciebie. Wykop stulecia.

Po drugie to jakim cudem zaświeciła Ci się poduszka odpinając wtyczkę od oświetlenia schowka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odgrzebales temat bez jakiegos sensu wiekszego ale skoro tak...

a dla kolegi @slimok info jak masz w schowku kluczyk do wyłączenia airbaga pasażera to po odpięciu kostki elektrycznej schowka zaświeci się błąd airbaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, MaTeo85 napisał:

odgrzebales temat bez jakiegos sensu wiekszego ale skoro tak...

a dla kolegi @slimok info jak masz w schowku kluczyk do wyłączenia airbaga pasażera to po odpięciu kostki elektrycznej schowka zaświeci się błąd airbaga.

Jeśli kolega miał kluczyk do airbaga to nie powinien włączać auta jak miał kostki rozłączone. Włączanie auta jak się ma poodłączane kostki od jakichkolwiek czujników skutkuje złapaniem błędu. Taka wiedza to podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać nie bez sensu skoro @slimok mogł się czegoś dowiedzieć (nie ma za co), a złoty szpadel zachowaj dla siebie, nie musisz mi go wysyłać. Wydawało mi się, że po to jest forum żeby sobie doradzać i nie popełniać błędów innych użytkowników. Pozdro dla wszystkowiedzących. Ja lubię poczytać co inni doradzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jarson7 napisał:

Widać nie bez sensu skoro @slimok mogł się czegoś dowiedzieć (nie ma za co), a złoty szpadel zachowaj dla siebie, nie musisz mi go wysyłać. Wydawało mi się, że po to jest forum żeby sobie doradzać i nie popełniać błędów innych użytkowników. Pozdro dla wszystkowiedzących. Ja lubię poczytać co inni doradzą.

Tak, tak , forum po to jest żeby sobie pomagać ale takie żeczy z jakimi Ty wyskoczyłeś były już napisane parę lat temu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...