Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi concert po ponownym włożeniu nie włącza się w ogóle


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Otóz dzisiaj w mojej B6 wykręciłem moje radio audi concert. Odpiąłem wszystkie kostki itd... Potem chcąc włożyć radio (wkładając po kolei kostki) radio nie chce w ogóle się włączyć... Cóż to się mogło stać.,..?

---------- Post dopisany at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany at 17:54 ----------

Tak wyglądają kostki po podłączeniu:

h2ug.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpiecznik cały i ten w radiu i ten obok drzwi.

---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ----------

Dodam... że teraz po podłączeniu nie seryjnego radia z pioneera również ono nie działa. Wpiąłem przejśćiówkę taką co do radia pioneer jest dołączane, potem ORI wtyczkę z Audi która idzie z wiązki i nic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, jeśli wszystko wcześniej działało to wypnij raz jeszcze kostki i sprawdź czy dochodzi do nich zasilanie i czy wszystkie piny są na miejscu.

Może któryś się wsunął do wnętrza kostki i brak kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzic napięcie kostek?

Sent from my iPhone using Tapatalk?

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ----------

I fakt faktem wczesniej przed wyciagnieciem radia wszystko działało elegancko...

Sent from my iPhone using Tapatalk?

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

I fakt faktem wczesniej przed wyciagnieciem radia wszystko działało elegancko...

Sent from my iPhone using Tapatalk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezpiecznik lezy jak nic:wink: wez miernik i sprawdz na czerwonym grubym i brązowym czy masz 12v:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź te napięcia na podłączonym radiu bo może dopiero wtedy przysiadają. Dodatkowo sprawdź masę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jak uporałeś sie z tym problemem? u mnie po 2 tygodniach nie wlaczania auta wsiadlem wlaczylem silnik i radio wogole nie odzywa sie Concert III. bezpieczniki cale i nie wiem co moglo tak samoistnie wysiasc :/ fakt faktem ze jakis miesiac temu uzywalem "PLAK" do odswiezenia klimy ale auto odpalilem na godzine na full nawiew i max temp + i po tym zabiegu przez tydzien jezdzilem i radio gralo normalnie. a teraz po ok 2 tyg nie zagladania do auta radio nie reaguje na nic :/ co moze byc nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa wiesz ile kosztuje nowe radio Concert III? ja nie wiem ale przypuszczam ze nie male pieniadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myslisz? bo podlaczalem pod kompa autko i VAG jak i VCDS wywalil komunikat o braku komunikacji z radiem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba by bylo miec taka mozliwosc :/ nikt nie ma :( pytanie czy COncert III z A3 i TT bedzie pasowało do A4 B6B7? tzn cały tył? panel przedni z wyswietlaczem i przyciskami wystarczyloby przelozyc? bo po ukladzie przyciskow pokretel i wyswietlacza widze ze chyba cale pudelko z elektronika to jest to samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...