Audi concert po ponownym włożeniu nie włącza się w ogóle

Jestem na urlopie z dala od domu wiec nie mam czasu szukac eksperta tj. Elektronika samochodowego itp. A zapytalem sie czy tylko panelami przednimi roznia sie te radia concert III tj. z A4 z A3 i TT, bo jak tak to bede mogl poszezyc swoje poszukiwania tego modelu radia z ww innych audiczek.

Hej

Miał ktoś podobny problem u siebie?

Dzisiaj mój concert 3 tez przestał działać. Napięcie w kostkach jest, a radio nie reaguje. Zastanawiam się, czy to przez ze próbowałem dołożyć adapter USB czy tylko zbieg okoliczności i radio padło. O dziwo wczoraj gdy montowałem adapter i dzisiaj rano podczas jazdy wszystko działało.

Nagle radio się wyłączyło, ale mimo to dalej grało, lecz nic nie można było przestawić. Po odłączeniu i podłączeniu, włączało sie z podobnym efektem, aż do teraz gdy calkowicie nie reaguje na podłączenie kostki.