Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co myślicie o nowej mazdzie 6 ?


Rekomendowane odpowiedzi

Oby Forda lub Fiata czy Renaulta pod macha nie było to będzie git.

ford ma bardzo dobre silniki benzynowe , fiat najlepsze diesle - nie kumam

Przecież samochody na literę F nie mogą być dobre (silniki też) - taka zasada, nie wiedziałeś ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie nie podoba. Teraz auta produkują z wielkimi ryjami jakaś taka dziwna moda. Ja tam lubie proste linie nadwozia i dlatego mam a4 b5:kox:

To moje osobiste:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto nei jest zle, ale tak ja seba napisal, ten ryj, czy tam grill z przodu ....

jakas porazka

reasumujac, tez jestem na nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam okazje jezdzic z kolega tym autem w kombi, jezeli chodzi o komfort jazdy bardzo fajnie sie tym jezdzi, srodek wykonczony ladnie, z zewnatrz troche zbyt masywna ale ogolnie fajne autko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to przypomina stylistycznie Aston Martina, z zewnątrz kozak. Wyjdzie w praniu czy coś poprawili blachę. Jeśli się okaże że tak, to za parę lat będą bardzo chodliwym towarem na rynku wtórnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zobowiązany dołożyć trzy grosze do tematu. Miałem przyjemność podróżować tym autem na tylnej kanapie i jeśli chodzi o tył to dla mnie stary zwykły Japończyk z lat 00, wykończenie słabe, dużo mało przyjemnego plastiku. Przód ładnie wykonany, poza jednym mankamentem, brak regulacji wysokości siedziska pasażera nawet w najbogatszej wersji :-). Bardzo niskie spalanie.

Wysłano z Atari

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

japońce rzadko mają regulację wysokości fotela pasażera, a co do auta to zewnętrznie bardzo mi się podoba, wnętrze też jest ok.

jedynym znakiem zapytania jak dla mnie są blachy. poprzednie modele rdzewieją w przyśpieszonym tempie, ciekawe jak ten wypadnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne zwłaszcza w kolorze czerwonym, ale komfort podobno średni biorąc pod uwagę klasę i gabaryt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zobowiązany dołożyć trzy grosze do tematu. Miałem przyjemność podróżować tym autem na tylnej kanapie i jeśli chodzi o tył to dla mnie stary zwykły Japończyk z lat 00, wykończenie słabe, dużo mało przyjemnego plastiku. Przód ładnie wykonany, poza jednym mankamentem, brak regulacji wysokości siedziska pasażera nawet w najbogatszej wersji :-). Bardzo niskie spalanie.

Wysłano z Atari

Niskie spalanie czyli?

Ponoć lekka jest bardzo i taka benzynka 1.8 pali jak 1.9 TDI

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benzynka ze względu na konstrukcję będzie się psuła. Diesel też się będzie psuł, też ze względu na konstrukcję.

Wg. opinii użytkowników 20-letni opel miał pewne udogodnienia lepiej rozwiązane jak ta mazda. Np. brak w niej lampki oświetlającej bagażnik. Kiepskiej jakości plastiki w środku.

Obniżyli masę o 200 kg zdejmując jak najwięcej metalu. Efekt? Brak wersji 5-cio drzwiowej. Jest tylko sedan. Niby bo się nie sprzedawały z 5 drzwiami :)

W rzeczywistości nie mogli utrzymać odpowiedniej sztywności nadwozia z tyłu.

Edytowane przez szogun0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsumowując...zwykłe efekciarstwo. Siedziałem w szóstce i w trójce...wnętrze słabiutkie jeśli chodzi o jakość. Silniki...no cóż...nowość i na razie budzi zachwyt szczególnie prasy motoryzacyjnej. Ale jak sobie przypomnimy to down-sizing od VW też był kiedyś nowatorski, a jak się ta historia skńczyła np. w 1.4 tfsi to wiemy. To samo będzie z tą technologią skyactive w mazdzie...leciutki silnik z dużym stopniem sprężania...oby przejechał w całości 100tyś. km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazda 6 kolegi kupiona w kwietniu 2014 roku na zamowienie jedzie do serwisu 29 wrzesnia bedzie zrzucana skrzynia prawdopodobnie synchronizatory do wymiany , wyskakuje sam 3 bieg a Mazda juz miala w poprzednim modelu wpadki z wadliwymi synchronizatorami przebieg 14.000 tysiecy

Edytowane przez lukas309
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem w salonie bo teściu kupował CX5 i siedziałem w nowej szóstce.....naprawdę muszę powiedzieć że wrażenie na mnie zrobiła...wykończenie nie to co w Audi ale daje radę :kox: koła 19" no i te kształty... pozytywne zaskoczenie z mojej strony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem w salonie bo teściu kupował CX5 i siedziałem w nowej szóstce.....naprawdę muszę powiedzieć że wrażenie na mnie zrobiła...wykończenie nie to co w Audi ale daje radę :kox: koła 19" no i te kształty... pozytywne zaskoczenie z mojej strony :wink:

a ty leszczu na 18 sie bujasz :decayed:

Teść wie co dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie, mazdy , hondy , toyoty to auta dla kapelusznika ...w środku wykończone plastikowo ...ja sie do nich nigdy chyba nie przekonam ...raz miałem toyote avensis t25 i powiedziałem sobie ze raczej nigdy "dżaponczyków" :P jeździ to to tylko , fakt nie psuje sie ale od auta ja jeszcze jakiegoś funu oczekuje nie tylko bezawaryjności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...