Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Silnik 1.6.Jakie przewody do świec polecacie??


MichałK

Rekomendowane odpowiedzi

Pół roku temu zakupiłem tanie przewody do mojego silnika - koszt około 100zł.

Chyba największa głupota jaką mogłem zrobić.

Po pierwsze zamuliło silnik jakby mu moc o pare koni spadła.

Na dodatek jak ostatnio wymieniałem świece to na jednym z kabli zauważyłem dwa nadpalenia i pękniętą gumę ( na tym zgrubieniu, które wchodzi na świece).

W związku z tym pytam się Szanownych Kolegów z klubu jakie przewody polecacie i w jakiej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Championy kosztują na allegro 220zł (drogo).

Właśnie zapytałem gościa, który handluje Beru - zobaczymy jaką cenę ten zaśpiewa.

Pewnie zdecyduje się na tańsze - jak polecasz jedne i drugie to chyba nie będzie różnicy :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beru lub ngk ale beru napewno , napisz za ile zalatwiles te beru jak kupisz juz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem gościa na allego o Beru do audi 1.6 ale mi nie odpowiedział - chyba nie posiada takich w sprzedaży.Ale dupek mógłby chociaż odpowiedzieć :mad:

Nie ma chyba innych sprzedających Beru na allegro.

Będę musiał się dowiedzieć w normalnym sklepie motoryzacyjnym.

[ Dodano: 2006-04-24, 16:32 ]

Byłem dzisiaj w Inter-Cars na Powsińskiej (Warszawa) i panowie powiedzieli mi, że Beru kosztuje u nich 290,-zł :shock: Bosch 350,-zł :shock: Chyba z byka spadli z tymi cenami.Swoją drogą zapytałem się też z ciekawości ceny o wahacza FEBI górny tylny do A4 i cena tu też taką miałem minę :shock: - 290,-zł ale Pan zapewnił mnie, że są tańsze zamienniki równie dobre za 220zł :???:

Chyba pozostane wierny Allegro i kupie przewody Champion-a za 220,- zł - to jednak bardzo dobra cena :mrgreen: Aha dzisiaj zamówiłem wahacz FEBI górny tylny na allegro za 120,-zł :grin:

Zastanawia mnie w tym wszystkim kolosalna różnica w cenach.Allegro chyba nic nie przebije.

[ Dodano: 2006-04-26, 11:50 ]

Odpowiedział mi wreście gościu od Beru z Allegro i za komplet, jak napisał (przewody, kopulke i palec rozdzielacza) liczy sobie 160zł.Cholera jak bym wiedział to bym ten zestawik kupił :evil:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...