Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zawieszenie z A4B6 1.9TDI Q do A4B6 1.9TDI Ośka


Wojtas-3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy zawieszenie z A4B6 Avant Quattro będzie pasować do tego samego modelu tylko OŚKA? 10 czerwca rozbiłem Quattro i w chwili obecnej jestem właścicielem takiej samej Ośki. Od razu czuć że zawiecha jest miększa, a w poprzednim zawieszenie wymieniłem końcem maja, więc jest świeże. To samo tyczy się tarcz i klocków, wiem że to inny dział, ale może od razu ktoś da zna czy hamulce tez będa pasować. W sklepie z częściami mówili że są różnice i z tego tytułu części były droższe. Jednak chciałbym skonfrontować z ludźmi na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z quattro podejdzie ci tylko przodek z tego co wiem. Hamulce jak cale przerzucisz to stawiam ze powinny pasowac ale glowy nie dam sobie za to uciac. Tylne zawieszenie niestety nie pasuje. Jak cos mam gwint do oski.

Ma miesiac przejechane mniej niz 1000km 2 letnia gwarancje. Prawie nowka u mnie niestety sie nie sprawdzal za czesto laduje 5 osob i pelne bagazniki. Firma ta technics dalem za niego 1000 chce 800 uczciwa cena za prawie nowy gwint. Widze ze z chrzanowa jestes wiec w kato mozna by sie spotkac np. i bys sobie go zobaczyl na zywo. Np na spocie co tygodniowym na 3 stawach ktory jest we wtorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawieszenie od Q do oski pasuje :wink: jedyny problem to to ze tyl bedzie wyzej bo jest lzejszy :wink: no chyba ze to jest gwint to wtedy se ustawisz jak wysoko bedziesz chcial :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...