Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Światła DRL


ybacay

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, kamil-vag napisał:

Tak z ciekawości widziałem właśnie w b7 kodowanie, że BiXenon headlights with DRL i druga opcja w/o DRL... Więc może kolega ma rację i jest wersja lampy gdzie są też H7 normalnie ?

Kamil w B7 tylko dwie opcje w oryginale: H7 + H7 lub D1S + P21W :decayed:

Muskel ma rację.

Edytowane przez rosati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego masz tak jak mówiłem bixy i drl z żarówką P21W. Na desce po prawej stronie wyłącznika świateł masz 2 małe guziczki/pokrętła . Jak je wciśniesz do środka wyskakują i możesz nimi kręcić. Jeden z nich to regulacja jasności podświetlania kokpitu i zegarów a drugi to przełącznik drl. Ustaw go w pozycje "1" i będą Ci się świeciły za dnia te dzienne. Jak się ściemni auto włączy xenony. Wyłącznik świateł daj na "Auto"

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Muskel1 napisał:

Kolego masz tak jak mówiłem bixy i drl z żarówką P21W. Na desce po prawej stronie wyłącznika świateł masz 2 małe guziczki/pokrętła . Jak je wciśniesz do środka wyskakują i możesz nimi kręcić. Jeden z nich to regulacja jasności podświetlania kokpitu i zegarów a drugi to przełącznik drl. Ustaw go w pozycje "1" i będą Ci się świeciły za dnia te dzienne. Jak się ściemni auto włączy xenony. Wyłącznik świateł daj na "Auto"

Regulacja świecenia kokpitu i zegarów jest przecież przy liczniku.

Jak bixy i 2 pokrętła to CLH i DRL.

Edytowane przez rosati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, rosati napisał:

Regulacja świecenia kokpitu i zegarów jest przecież przy liczniku.

Jak 2 pokrętła to CLH i DRL...

O tak, przepraszam. CH/LH. Już trochę czasu minęło odkąd miałem B7, pomyliłem się. W każdym razie drl pokrętło też tam jest.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Muskel1 napisał:

O tak, przepraszam. CH/LV. Już trochę czasu minęło odkąd miałem B7, pomyliłem się. W każdym razie drl pokrętło też tam jest.

Jak ma bixy to musi mieć co najmniej DRL.

CLH już niekonieczne, jak to w Audi... Co zapłaciłeś to masz :decayed:

Edytowane przez rosati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz czujnik zmierzchu?

Wykonaj pełny autoscan i go tu wrzuć.  Coś mi się wydaje, że masz dokładane te lampy bo jest na nich naklejka data produkcji 2011r. a auto z 2006r. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według VIN mam jak najbardziej prawidłowe reflektory.
Chyba wiem o co chodzi. Lewa lampa jest wymieniona w serwisie bo samochód miał jakąś "przygode". Sprawdzałem moduł  Centralnego Zespołu elektrycznego i mam kodowanie 11031 czyli Avant, czujnik deszczu/zmierzchu, hak przyczepy nie zainstalowany,  Reflektory bi-ksenonowe bez świateł do jazdy dziennej (PR-8Q3 / 8Q5 + 8K0 / 8K7) powinno być 2 czyli reflektory bi-ksenonowe z oświetleniem do jazdy dziennej i ostatnia cyfra reszta świata.
Prawidłowe kodowanie dla moich reflektorów to 11021. Przestawię jutro i dam znać.

Edytowane przez bosniak_sg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe że po aktywacji będziesz miał błąd włącznika DLR ,  możesz sobie go dołożyć  - wystarczy jeden kabelek poprowadzić między MCE a panel włączników 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozkodowaniu vin nie mam świateł do jazdy w dzień DRL, więc po ich aktywacji może być tak jak mówisz błąd, ale jeżeli to tylko jeden kabelek i inny przełącznik to dam radę, a jeżeli błędu nie bedzie to nic nie bede dłubał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...