Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dekory malowanie czy oklejanie??


denveco

Rekomendowane odpowiedzi

ja myślałem żeby dipem pomazać ale to elementy podatne na zadrapania itp. i tego się obawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewarto tego robic plastidipem w takim miejscu. Lepiej okleic lub pomalowac. Napewno bedzie to trwalsze, a plastidip tani nie jest. Tez o nim myslalem, ale dalem sobie spokoj i teraz nie zaluje, wrecz przeciwnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyglada to tak srebrny carbon (folia)

20eb6e87913fd260med.jpg 85be2582af4d1f19med.jpg

Edytowane przez Fela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam czarny carbon połysk i moim zdaniem ładniej wygląda, ten srebrny jest bardzo podobny do ori, oczywiście z daleka.


Zrobię zdjęcia jak ogarnę syf w środku :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kto lubi, ja wolę takie ala RS4, a oklejałem głównie dlatego że standardowe bardzo mi się nie podobały :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała porada dla chcących okleić dekory folią. Pracuję w branży okleinowania profili i jeśli chcecie aby nic wam się nie odklejało polecam zastosować tzw primer - środek gruntujący pod klej. Nakładasz go, czekasz aż wyschnie i nakładasz folię. Gwarantuję że nic się nie odklei. ;) z tańszych polecam 3M Primer 94

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś sposób na spinki? Te z drzwi zdjąłem ale tych przednich nie mogę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz pół wnętrza rozebrać niestety żeby się do nich dostać... Półka pod kierownicą, schowek pasażera i cały tunel środkowy. Niektórzy tą środkową spinkę za tunelem wyrywają na chama ale ja osobiście u siebie rozebrałem całość. Jak masz rozebrane to trochę się pogimnastykować i można pozdejmować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobione :-) roboty sporo i to takiej irytującej, ale efekt jest super. U mnie dekory black piano :-)

IMG_0348.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się tylko, że nikt nie pisał nic o spinkach, na których trzymają się dekory. Najwięcej namęczyłem się właśnie z nimi. Te z drzwi jeszcze można jakoś zdjąć, bo dostęp dobry, ale reszta to jakaś masakra - nawet ich nie widać. Łatwiej je założyć, niż zdjąć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale co tu pisać, technika wszędzie ta sama :P Nie ma innego wyjścia jak podginać je śrubokrętem i podważać. Ja jak miałem rozebrany cały kokpit to zaglądałem pod deskę tam gdzie się dało i jakoś kombinowałem żeby to zdjąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :P

Jaki kolor proponujecie dekorów ? Kolor nadwozia (patrz w logo, taki mam odcień lakieru)..Szwagier lakiernik więc malowanie bardziej mi odpowiada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się tylko, że nikt nie pisał nic o spinkach, na których trzymają się dekory. Najwięcej namęczyłem się właśnie z nimi. Te z drzwi jeszcze można jakoś zdjąć, bo dostęp dobry, ale reszta to jakaś masakra - nawet ich nie widać. Łatwiej je założyć, niż zdjąć :decayed:

W warsztacie masz DIY jak to rozbierać od paru lat już :wink:

Ja też ostatnio odebrałem z malowania dekory

11311711_859234714156998_2079795387_n_zp

DSC09476_zpsjemuovpx.jpg

DSC09478_zpsapfwcoil.jpg

DSC09479_zpsbt6pziqg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Pytalem sie kiedys co myslicie o oklejeniu dekorów skórą? To efekt teraz. Dlamnie jest ok. Co o tym sądzicie?

42d2ef888d3f55eacb6099f2cf8370a0.jpgb1c9f189196c318d8be02ddbc6dc4034.jpgacee7fcafbba9c31a612c64e43119e86.jpg4bee51fbcd5431ec9fbee83acb91cb14.jpga4f85467b043524c9bd04b416b1c98e6.jpgd5859e9ccfaa74b3505335405c2e6426.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow,dla mnie bomba,jeszcze wzor skory podobny do reszty :kox:

To tzw ''deseń'' - wzór skóry. Jest identyczny z całą reszta, to dlatego ze ta skóra idzie na poszycie tapicerki tylko do audi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...