Skocz do zawartości
IGNOROWANY

płyta CD do navi plus


bruchwia

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nagrywam na Verbatim.

Nagrywarka też ma ogromne znaczenie.

Nie na wszystkich nagrasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie wypalasz uruchamiasz clone cd wybierasz obraz wypalasz na cd i to wszystko ale bardzo ważna jest nagrywarka nie każda to nagra :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a może coś chłopacy mają nie tak że nie ma pliku z obrazem, i wówczas jest d.... Ale u mnie działa extra wczoraj testowałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Clone CD wiadomo podstawa wypalamy prędkością 1x i co najważniejsze NAGRYWARKA stara tylko CD nie CD/DVD !!

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie każda nagrywarka nagra cd, to że jest stara nie gwarantuje poprawnego nagrania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I równie dobrze może być to CD/DVD.

Nagrywałem na takiej i kilku userów było zadowolonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nagrywałem na jakiejś LG DVD w kompie, to samo nagrałem na lapku średniej półki i poszło z obu płyt, w dodatku na pierwszych z brzegu płytkach. Ważny jest profil i program do nagrywania, pewnie prędkość ale reszta to mitologia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... ja kupiłem płytę Sony, tak dla pewności i nagrywałem no moim starym kompie, który został u rodziców. Nagrywarka LG CD/DVD, płyta śmiga w Navi+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie męcze i męcze i nic mi nie wychodzi

a czy na tej nawigacji co kolega ja na zdjęciu zamieścił w pierwszym poście pójdzie spolszczenie??Czy ta nowa mapa ma pl lektora??

---------- Post dopisany 12-01-2014 at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany 11-01-2014 at 23:41 ----------

No w końcu płyta odpaliła jednak jest kolejny problem uaktualnia mapy uaktualnia softa jednak gdy już się wszystko załaduje pisze po chwili wrong CD o co tym razem KAMAN!!!!!!! Proszę o pomoc!!!!!!

A dokładniej pojawa się napis please wait a po chwili cd is not compatible

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/color]No w końcu płyta odpaliła jednak jest kolejny problem uaktualnia mapy uaktualnia softa jednak gdy już się wszystko załaduje pisze po chwili wrong CD o co tym razem KAMAN!!!!!!! Proszę o pomoc!!!!!!

A dokładniej pojawa się napis please wait a po chwili cd is not compatible

Nagraj programem Cd clone z najmniejszą prędkością i pójdzie wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrywam tak jak w instrukcji pisze. Nagrywan na starej nagrywarce sprzed 15 lat i płycie Verbatim i odkąd nagrałem na tym sprzecie to smiga czyli aktualizuje się po czym po zaktualizowaniu wywala mi to co napisałem i nie wiem o co kaman??? Spróbuje jeszcze na czymś innym nagrać ale napewno dużą wagę ma nagrywarka i płyty bo dla testu nagrałem na TDK i śmieciach i nawet nie drgnie hehe. Po co Audi montuje takie badziewne nawigacje to nie wiem

---------- Post dopisany 13-01-2014 at 05:55 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2014 at 18:55 ----------

Więc tak odpaliłem w końcu i w moim przypadku prędkość nie odgrywała najmniejszej roli. Natomiast nagrywarka to podstawa i płyty VERBATIM. Nagrałem dla przykładu tez na TDK na tej samej nagrywarce i z TDK nie ruszyło a z VERBATIMKA ruszyło i jestem happy. Chciałbym tylko jeszcze wgrać jej język polski do menu. Lektor z nawi nawet spoko mógł by być lepszy ale obleci. Więc jeśli wiedzieć jak wgrać język polski do RNS 4.1 to będę wdzięczny. Dzięki za podpowiedzi i za umieszczenie tego tematu bardzo przydatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam mega prośbę do osób, którym udało się nagrać mapy na płytę, ja próbowałem na 4 komputerach wszystko wedle waszych instrukcji ale dalej navi nie widzi płyty. Jeżeli ktoś odezwałby się do mnie w tej sprawie na PW byłbym wdzięczny, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...