Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Urwana klamka kanapy tylnej, jak otworzyc?


cpikson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam urwana klamke od wiekszej czesci kanapy tylnej jak na zdjeciu, tzn teraz jest juz zdemontowana. Chodzi mi o to czy da sie bez niej jakos delikatnie/ bezpiecznie odblokowac oparcie?

CAM00169.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mam ten sam problem :mad: kto pomoze ?

Wysłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie jedynie odkrecic ta srubke co widac od gory ale nie ma mozliwosci zdjecia go bo druga sruba go trzyma i jest przykrecona z boku, widac ja po otwarciu fotela...

---------- Post dopisany 25-08-2013 at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany 14-08-2013 at 17:55 ----------

Jezeli ktos dalej ma z tym problem to mam na to proste choc tylko dorazne rozwiazanie. Potrzebujemy: rurke miedziana 22mm, kawalek preta (w moim przypadku rolka od drukarki), brzeszczot i pilnik. Moze nie wyglada za pieknie ale dziala :decayed: Na upartego mozna czyms zaslepic otwor, pomalowac na czarno i prawie nie widac roznicy:decayed:

CAM00018.jpg

CAM00021.jpg

CAM00023.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią "Potrzeba, Matką wynalazków" :decayed: Obkleić czarną izolacją i jak w oryginale :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie pobawilem z klejem na goraca, troche rzezbienia nozem, czarny mat spray i rzeczywiscie, jak z fabryki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkręcacie widoczną śrubkę na zdjęciu i wkładacie dość cienki acz mocny drut lekko wygięty do środka tak aby wkładana końcówka wchodziła w stronę klapy bagażnika ;) trochę prób i się uda ;) potem pchacie wystający koniec w stronę klapy bagażnika i powinno puścić. Miałem ten sam problem i w ten sposób otworzyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.08.2013 o 16:27, cpikson napisał:

Witam.

Mam urwana klamke od wiekszej czesci kanapy tylnej jak na zdjeciu, tzn teraz jest juz zdemontowana. Chodzi mi o to czy da sie bez niej jakos delikatnie/ bezpiecznie odblokowac oparcie?

CAM00169.jpg

Witam, mam pytanie jak zdjąłeś tą rączkę bo mi się ułamała i nie wiem jak się do tego zabrać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...