Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Miejsce na Bagnet


maly1011

Rekomendowane odpowiedzi

W serwisie to oni zawsze są mądrzejsi i każą sobie podać nr. rejestracyjny to oni poszukają :facepalm: na szczęście ja mam swojego terrorystę w Audi na częściach któremu się chce i nie pyta o rej. tylko bierze numer części i szuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Dostalem ten bagnet w koncu

Ustawilem jak opisano w tabeli ktora wczesniej wstawiliscie wsadzilem gdzie trzeba i pokazuje mi ze mam grubo ponad stan

Czy ktos z was moglby mi przeslac wymiary tego bagnetu najlepiej od tego miesca gdzie sie ustawia wymiar 39 do samego konca bo nie jestem pewien czy dlugosc jest dobra... To raz a dwa podczas wsadzania poczulem opór jakies dwa centymery przed tym jak powinien byc na miejscu jak by o cos tam zawdzal....

Udalo mi sie go wsadzic ale czy to jest normalne??

http://vi.raptor.ebaydesc.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItemDescV4&item=181450073140&category=180125&pm=1&ds=0&t=1433528840387

O to namiar na bagnet ktory zamowilem

Z gory podziekowal za pomoc

Edytowane przez saub84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed końcem jest faktycznie opór ze względu na kształt kanału. Jeżeli na górze miałeś 39, a na dole pow.24, to masz przelane. W serwisach często wlewają cala piątkę żeby klient nie marudził za szybko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie tak

nie robilem tego w serwisie ale robil mi to inny gararz bo poprostu wyszlo taniej...

Ja im kupilem olej 4 litry ale z tego co pamietam to on cos gadal ze jeszcze litr bedzie musial dokupic no to by sie zgadzalo

Ale czy to nie szkodzi silinkowi jak jest za duzo ?? Wg bagnetu mam z jakis centymetr poltora za duzo??

No i tu znow wchodzi czujnik ktory pokazuje ilosc oleju na wyswietlaczu bo wg niego mam w polowie miedzy min a max :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO zawsze przelewa, żeby się za szybko kontrolki nie pozapalały :facepalm: raczej szkody z tego nie bedzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Kupiłem dziś bagnet do sprawdzania pomiaru oleju. Ustawiłem na górze 39 i wkładając bagnet jest silny opór i nie mogę włożyć bagnetu do końca ? Czy mozna próbować dalej nic sie nie stanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy ten bagnet o którym mowa: 06J 115 611 E pasuje do 3.2 FSI?

Próbowałem jakiś inny bagnet co miałem pod ręką - od VW Caddy 2012 - nie pasuje główka.


Wiecie może czy ten bagnet o którym mowa: 06J 115 611 E pasuje do 3.2 FSI?

Próbowałem jakiś inny bagnet co miałem pod ręką - od VW Caddy 2012 - nie pasuje główka.

Ktoś jest w stanie potwierdzić czy ten bagnet da rade do 3.2 FSI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

Temat może stary, aczkolwiek musze go odświeżyć:) Jestem posiadaczem A4 B8 2.0 TFSI quattro i poszukuję bagnetu. Auto jest z listopada 2013 aczkolwiek zauważyłem, że oleju to trochę bierze, przynajmniej tak MMI pokazuje. Wg tego co wyczytałem problem z olejem był w modelach do 2012. Wersje 2013 zostały poprawione, aczkolwiek nie widze tej poprawy w moim aucie. Nie wiem czy to wina MMI czy faktycznie auto żre ten olej...

 

Możecie pomóc w poszukiwaniu bagnetu? 

 

Rurka miarki oleju ma numer: 06L115610E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remontujemy tez wiele silnikow "poliftowych" ze wzgledu na pobor oleju, przy wiekszym przebiegu pod 200tys km niestety zaczyna oleju ubywac. Co do bagnetu to kup sobie serwisowy, tutaj juz nie chodzi tyle o poziom min-max a o porownanie zuzycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kixi4 napisał:

Remontujemy tez wiele silnikow "poliftowych" ze wzgledu na pobor oleju, przy wiekszym przebiegu pod 200tys km niestety zaczyna oleju ubywac. Co do bagnetu to kup sobie serwisowy, tutaj juz nie chodzi tyle o poziom min-max a o porownanie zuzycia.

U mnie dopiero jakieś 150 000 jest przejechane. 

 

@kixi4 korzystając z okazji chciałem jeszcze spytać (widze, że też masz automat) co ile zmieniasz olej w skrzyni? W ogóle zmieniałeś go w ogóle? 

Edytowane przez jar87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W stronicu 0b5 trzeba wymieniac olej co 60000km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

 

Jestem świeżo po kupnie a4 b8 2.0 TFSI i chciałbym kupić bagnet ale na allegro nie ma do mojego kodu silnika CPMB może ktoś wie czy albo od jakiej innej wersji pasuje  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...