Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Miejsce na Bagnet


maly1011

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupilem bagnet do mojej 2.0TFSI ale nie wiem gdzie mam go wepchnac? Moze wiecie gdzie jest ta zaslepka? Prosze o jakies fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :wink:

Ja kupilem inny bagnet niz ten na zdjeciu dokladnie:

Olej i jego spalanie w silniku Audi 2.0 TFSI - Spalacz Benzyny

i z tego co wyczytalem to nie wolno z nim jezdzic :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :wink:

Ja kupilem inny bagnet niz ten na zdjeciu dokladnie:

Olej i jego spalanie w silniku Audi 2.0 TFSI - Spalacz Benzyny

i z tego co wyczytalem to nie wolno z nim jezdzic :(

Opluje ci cały silnik olejem :decayed: Tu masz tabelkę do tego bagnetu:

s5rx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :wink:

Ja kupilem inny bagnet niz ten na zdjeciu dokladnie:

Olej i jego spalanie w silniku Audi 2.0 TFSI - Spalacz Benzyny

i z tego co wyczytalem to nie wolno z nim jezdzic :(

Opluje ci cały silnik olejem :decayed: Tu masz tabelkę do tego bagnetu:

http://img580.imageshack.us/img580/8093/s5rx.jpg

Nie masz po Polsku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam sprawe kupilem Audi A4 B8 z silnikiem 2.0 TFSI i chcialem sie dowiedziec czy wie ktos moze gdzie moge kupic miarke do tego silnika albo jakis zamiennik pytalem w ASO i powiedzieli mi ze do tego silnika niema miarek x( pomozecie prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytalem w ASO i powiedzieli mi ze do tego silnika niema miarek

Powiedzieli ci prawdę. Masz dwa wyjścia: albo czytać co pisze wyżej, albo polegać na MMI co tez nie jest złym rozwiązaniem. Pokazuje całkiem dokładnie. Tylko nie zawsze.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pytanie bagnet serwisowy T40178 czy to ten sam bagnet do silnkow 20 tfsi i 1.8 tfsi?

Strony na ktorych go znalazem typu ebay amazon (uk strony) w opisach daja tylko 2.0 TFSI, 3.2 FSI, 3.0 Supercharged, 4.3 FSI and 2.0 TDI CR.

Podsylam parę stronek :

http://vi.raptor.ebaydesc.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItemDescV4&item=181450073140&category=180125&pm=1&ds=0&t=1432816552076

http://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B003AN1QYS/ref=mp_s_a_1_1?qid=1432815878&sr=8-1&pi=AC_SX110_SY165_FMwebp_QL70&keywords=audi+a4+dipstick+T40178

Cz to pasuje do mojego 1.8 tfsi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bagnet SERWISOWY ze wszystkimi tego konsekwencjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...ze wszystkimi tego konsekwencjami"

Jak co to oznacza?

To ze to jest bagnet serwisowy to ja wiem niestety w uk nie da sie kupic innego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, oznacza to ze pasuje do wszystkich silników. Gdzie to UK jest ze się nida? Nie macie tam ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziekowal:)

mamy ale jak bylem u nich powiedzieli mi ze musze przyniesc part no...

no to im zanioslem ten 06J 115 611 E oni na to ze cos nie tak z tym numerem i ze go nie maja :P

no to sie pytam czy moze ten t40178 :) a oni na to ze to jest serwisowy i ze nie moga mi go sprzedac i ze ogolnie to do tego auta nie ma potrzeby kupowania bagnetu gdyz ma ono czujnik poziomu oleju i mozna go sobie sprawdzic w kazdej chwili na wyswietlaczu hah

a ze ja jestem troche staroswiecki i nie ufam za bardzo elekronice ktora czasem jest zawodna draze temacik:)

podziekowal bardzo za pomoc :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się Kolego wydaje ze pokazałeś im dowód twojego auta, a następnie poprosiłeś o sprzedaż bagnetu z tym numerem. Idź jeszcze raz, powiedz ze chcesz bagnet do A3 1,8tfsi z ww. numerem. Bron boże nie pokazuj im papierów! :wink: A staroświecki będziesz jak ubierzesz majtki z golfem i melonik. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hah majtki z golfem i melonik dobre :)

co do auta to poprosilem ich o bagnet do a4 1.8 tfsi a oni poprosili mnie o numer czesci no to im dalem.... nie maja :(

co lepsze znajomy kupil a4 z tym samym silnikiem co ja tez do nich pojechal o to samo sie pytal i powiedzieli mu to samo "nie ma. numer czesci nie ten. serwisowego ci nie sprzedamy a to Twoje auto tak naprawde tego nie potrzebuje bo ma elekronike :P"

no i rzeczywiscie serwisowy w tym kraju mozna kupic zamawiajac z dostawa do domu ze sklepow internetowych nie z ASO co wlasnie zrobilem ale tego 06J 115 611 E

nie dostaniesz w zyciu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzisz zwracam honor w takim razie :)

ja caly czas szukalem do audi dlatego nie moglem znalesc do glowy mi nie przyszlo zeby poszukac do vw....

http://www.ebay.co.uk/itm/270980158747?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

to zamowilem ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...