Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MMI - jaki typ?


audib8

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie ze do wymiany jest kilka rzeczy :wink: ekran, przewod , naped DVD , tuner radiowy itd.

Jest to tez nie mały koszt 2000-3000 PLN w zaleznosci za ile kupisz graty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w stanie wrzucić zdjęcie, ew. aukcje co jest do wymiany? I czy panel też będzie do wymiany? Nie mam pokrętła przy lewarku

---------- Post dopisany at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ----------

totalnie nie łapię jak wygląda mmi 2g low a jak high i jakie sa wizualne różnice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alez te ceny polecialy...

pamietam jak to dyche kosztowalo :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, 

@wrclaguna zauważyłem, że masz obszerną wiedzę na temat audi. Jestem w tym nowy, ale dużo czytałem i szukałem informacji. Mam pytanko jeżeli możesz odpowiedzieć. Jeżeli dobrze rozumiem to to jest wersja MMI 3g basic /low ? bez dysku, mapy 2d . Kolejne pytanie czy jest możliwość, że jest tam czytnik kart sd ? i bluetooth? rocznik 2008 (modelowo 2009) tak jest napisane w ogłoszeniu. I kolejne pytanie czy jest możliwość wsadzenia czytnika kart w miejsce czytnika płyt? jaki koszt? oraz czy jest możliwość zrobienia z tego MMI 3g plus? lub high? jakie koszta w obu przypadkach i czym by się różniły.

Czy wjest możliwość zamiany w tym przypadku na Androida z RNSNAV? jak to działa? czy wszystkie funkcje są sprawne ?


Z góry bardzo dziękuję, za poświęcony czas i pomoc
Pozdrawiam

a4b8.jpg

rsanav.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu 2g? po ty postach wszystkich które tu przeczytałem wydaje mi sie, że to 3g basic/low. Mógłbyś mi wyjaśnić czemu 2g to jest ?
Nawet załącze fotkę na której również sie wzorowałem.
@Tekero

Audi-MMI-2G-3G-3GP-RMC-software-versions

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optycznie ci spróbuję pokazać:

• masz zmieniarkę płyt zamiast slotów na karty pamięci jak to jest w 3g,

• zerknij na wyświetlacz - na dole godzina i temperatura jest zwyczajnie napisana, w 3g jest otoczona taką ramką.

To jest 2G High kolego, co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Wygląda troszkę inaczej niż na tym co pokazales bo tam jest z A6 ekran pokazany. 

Edytowane przez Tekero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej :) dzięki za wyjaśnienie. A czy jest możliwość podłączenia zamiast tego mmi ten zestaw Androida firmy rsanavi ?
podaje link tutaj:

https://rsnav.com/products/audi-8-8-inch-android-6-0-navigation-system-for-a4-b8

ktoś prówał? w jaki sposób jest to podłączane ? pod Aux ? czy jak ? i czy działa to z mmi2g ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Jest napisane, że model do mmi 2g "będzie dostępny wkrótce".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...