Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dolna atrapa od S4 w zderzak od S LINE


Marynarz____

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

czy ktoś z Was przerabiał temat wsadzenia dolnego grila od S4 B6 do zderzaka od s-line?? Rozmawiałem z Wąskim- on tylko przerabiał temat z grilem od S6 C5, a chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda z S4

witam.

czy ktoś nie wie gdzie mogę dostać dolną kratkę czyli tą małą atrapę do audi a4 s4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

czy ktoś z Was przerabiał temat wsadzenia dolnego grila od S4 B6 do zderzaka od s-line?? Rozmawiałem z Wąskim- on tylko przerabiał temat z grilem od S6 C5, a chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda z S4

witam.

czy ktoś nie wie gdzie mogę dostać dolną kratkę czyli tą małą atrapę do audi a4 s4

odezwij sie do mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie czy ta kratka do golfa podejdzie pod dolny grill b6 ??

http://allegro.pl/vw-golf-v-gti-04-08-atrapa-atrapka-kratka-zderzak-i5840726706.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie muszę zmienić atrapę grilla w swojej b6 z powodu małej kolizji w której ucierpiała atrapa grilla.

Mam aktualnie w chromie i chciałbym zmienić na czarny mat żeby był lepszy design .

Co myślicie o tym zestawie z allegro ?

http://allegro.pl/atrapa-kratka-audi-s4-a4-b6-grill-nowa-org-black-i6284291225.html

Warto to kupić czy tandetny zamiennik?

Proszę o opinię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za tą kasę kupisz od s4,w tej aukcji to są zwykłe grile,nawet tego znaczka s-line fabrycznie tam nie ma,kup zwykłą atrapę za ok 100zł i pomaluj na czarno

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie mi czy dolny gril od s4 ale cabrio podejdzie do zderzaka sline. Oczywiscie pewnie bedzie trzeba gdzie niegdzie go dociac ale czy sie zgra z gornym albo czy za maly by nie byl.

Edytowane przez mr.mark1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy przerobił sobie zwykłą od s line na wzór s4, do puki nie zobaczyłem z bliska nigdy bym się nie domyślił. Zastosował samoprzylepny pasek chromu z allegro, grubością i szerokością zbliżony do pionowych pasków s4. Wpierw pociął na krótkie i wyrównał linie pionowe do poziomych a później wyciął całe pionowe i nakleił. Opis po luju ale efekt całkiem fajny.


IMG201610_arxssna.jpg

Edytowane przez ganjaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2016 o 16:59, ganjaq napisał:

Znajomy przerobił sobie zwykłą od s line na wzór s4, do puki nie zobaczyłem z bliska nigdy bym się nie domyślił. Zastosował samoprzylepny pasek chromu z allegro, grubością i szerokością zbliżony do pionowych pasków s4. Wpierw pociął na krótkie i wyrównał linie pionowe do poziomych a później wyciął całe pionowe i nakleił. Opis po luju ale efekt całkiem fajny.


IMG201610_arxssna.jpg

dobrze to wyglada, daj jakiś opis lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy hmmm...

 

Kupił taśmę chromowaną ozdobną o grubości żebra grilla s4, coś takiego:

image.png

 

Później wyciął kawałki na oko 3 cm i uzupełnił aby wyrównać żeberka poziome z pionowymi (na obrazku jako 1)

lepiejjpg_qrensah.jpg

 

Po czym wyciął z taśmy długie pionowe odcinki (na obrazku 2) i nalepił je na wcześniej wklejone krótkie odcinki (zawierają taśmę samoprzylepną). Pomalował i proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.
mam małe pytanie odnośnie zderzaka dolnego, co sądzicie o tym? czy da sie to zamontowac ?
z góry dzięki za odpowiedź.
http://allegro.pl/spoiler-zderzaka-przod-audi-a4-b6-2000-2004-s-line-i6815226318.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładałem taką dokładkę z zamiennika koledze z forum i szczerze... spasowała lepiej niż zmęczony życiem oryginał, więc śmiało mogę polecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.01.2018 o 18:10, keremenees napisał:

Witam Panowie.
mam małe pytanie odnośnie zderzaka dolnego, co sądzicie o tym? czy da sie to zamontowac ?
z góry dzięki za odpowiedź.
http://allegro.pl/spoiler-zderzaka-przod-audi-a4-b6-2000-2004-s-line-i6815226318.html

Zakładałeś do zderzak S czy do zwyklaka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, posiadam audi a4 b6 cabrio z 2004 roku i zamówiłem atrapy(plaster miodu) zderzaka od zwykłej a4 b6 i niestety są za małe i stąd moje pytanie, czy ktoś z was widział gdzieś do kupienia atrapy, ale do audi a4 b6 CABRIO, bo nigdzie nie widziałem  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...