Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dolna atrapa od S4 w zderzak od S LINE


Marynarz____

Rekomendowane odpowiedzi

niech się Serfin wypowie ma kratkę ode mnie S4 w grill S Line,żadnych zaczepów nie ucinaj,rzeźbisz tylko brzegi,kratka po mojej przeróbce zatrzaskuje się normalnie w ramkę s line :wink:

Nie wiem kolego jak u ciebie to pasuje skoro u wiekszosci ludzi nie pasuja zaczepy grilla s4 w miejsca zderzaka sline:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już to rozgryzłem, faktycznie zaczepy od grila S4 nie pasują, trzeba go przymocować w inny sposób np. śrubkami w niewidocznym miejscu, poza tym grill ma trochę inny kształt i wkładając w tą dziurę w zderzaku s line po bokach zostają 2 małe szpary, jak dobrze ustawisz to mało co je widać. Mi to osobiście nie przeszkadza :wink: Dodatkowo ramka od S4 nie chowa się w zderzak od s line (tak jak grill od s line) tylko w kilku miejscach opiera się na nim rantem i ponownie jak dobrze przypasujesz to nic nie widać i wygląda spoko :thumbup1: tak jakby miało tak być :wink:, również jak w przypadku tych 2 szparek mi to nie przeszkadza bo całościowo wygląda ładnie.

Ciekawostką jest że wyjąłem samą kratkę z ramki bo ramkę muszę w mat pomalować i samą kratkę wsadziłem w zderzak- zaczepy kratki pasują i dobrze się trzyma :decayed:.

Więc dzięki zdjęciom od Armisteda, zaoszczędziłem sporo kasy aby dodatkowo szukać ramki lub całego grilla na podmiankę ramek od s line :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szesi1919 ma taki mod zero trytytek zero wkrętów ramka się zatrzaskuje w zderzaku :wink:

Ale mówimy o zmianie ramki na s line i wsadzenie do niej grila od S4?? Czy o wsadzeniu grila S4 razem z ramką S4 do zderzaka s line?? Ja wsadziłem Ramkę razem z grilem S4 do zderzaka s line i nie chciała się trzymać w związku z czym musiałem do trytrytkami zamontować:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zauważyłem temat:facepalm:

http://s23.postimg.org/4qinhyn6j/P1050585.jpg

Niedługo będę demontował zderzak to porobię zdjęcia by pokazać co i jak.

Dawaj dawaj chętnie też przylukam:naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szesi1919 ma taki mod zero trytytek zero wkrętów ramka się zatrzaskuje w zderzaku :wink:

Ale mówimy o zmianie ramki na s line i wsadzenie do niej grila od S4?? Czy o wsadzeniu grila S4 razem z ramką S4 do zderzaka s line?? Ja wsadziłem Ramkę razem z grilem S4 do zderzaka s line i nie chciała się trzymać w związku z czym musiałem do trytrytkami zamontować:whistling:

rozumiem,tylko ci zapewne dołem odstaje ramka odstaje ? :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szesi1919 ma taki mod zero trytytek zero wkrętów ramka się zatrzaskuje w zderzaku :wink:

Ale mówimy o zmianie ramki na s line i wsadzenie do niej grila od S4?? Czy o wsadzeniu grila S4 razem z ramką S4 do zderzaka s line?? Ja wsadziłem Ramkę razem z grilem S4 do zderzaka s line i nie chciała się trzymać w związku z czym musiałem do trytrytkami zamontować:whistling:

rozumiem,tylko ci zapewne dołem odstaje ramka odstaje ? :wink:

Napisałem już do szesi 1919 żeby się podzielił jak to zrobił ale na razie zero reakcji.

Daniels, tak jak mówiłem ramka od S4 nie wchodzi w zderzak s line jak ma to miejsce przy ramce od s line tylko opiera się o boki i dół zderzaka tym cienkim rantem, nie odstaje od zderzaka, patrząc od przodu i od boku nie widać że coś jest nie tak... jednak żeby się trzymała trzeba ją czymś przymocować np trytrytkami :wink:, żeby kratka weszłą trzeba ciąć zderzak (tak ma zrobione kolega Armistead)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szesi1919 ma taki mod zero trytytek zero wkrętów ramka się zatrzaskuje w zderzaku :wink:

Ale mówimy o zmianie ramki na s line i wsadzenie do niej grila od S4?? Czy o wsadzeniu grila S4 razem z ramką S4 do zderzaka s line?? Ja wsadziłem Ramkę razem z grilem S4 do zderzaka s line i nie chciała się trzymać w związku z czym musiałem do trytrytkami zamontować:whistling:

rozumiem,tylko ci zapewne dołem odstaje ramka odstaje ? :wink:

Napisałem już do szesi 1919 żeby się podzielił jak to zrobił ale na razie zero reakcji.

Daniels, tak jak mówiłem ramka od S4 nie wchodzi w zderzak s line jak ma to miejsce przy ramce od s line tylko opiera się o boki i dół zderzaka tym cienkim rantem, nie odstaje od zderzaka, patrząc od przodu i od boku nie widać że coś jest nie tak... jednak żeby się trzymała trzeba ją czymś przymocować np trytrytkami :wink:, żeby kratka weszłą trzeba ciąć zderzak (tak ma zrobione kolega Armistead)

jak dla mnie ososbiscie ciecie zderzaka to troszke mija sie z celem

wolalme dociac kratke s4 do ramki sline i zamocowac

zawsze przy ewentualnej sprzedazy auta wsadzasz caly grill od sline i masz po klopocie i zadnymi wycieciami w zderzaku sie nie przejmujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobienie tego jest banalnie proste. Najpierw wyciągasz z grilla chrom i montujesz go na śrubki do dokładki, śruby wkręcasz od boku chromu tam gdzie wchodzi później kratka wiec nie trzeba do tego ściągać zderzaka, ja nim wkręciłem sruby wywierciłem otwory malym wiertelkiem, co by chrom nie popękał od wkręcanych śrub... chrom się będzie elegancko trzymał dokładki po takim zabiegu.... później zostaje jedynie włożenie kratki na miejsce... i to na tyle, wiec bezsensu jest niszczenie czegokolwiek

calosc wygląda tak.....

537203_657635954261630_466635352_n.jpgCAM00257.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobienie tego jest banalnie proste. Najpierw wyciągasz z grilla chrom i montujesz go na śrubki do dokładki, śruby wkręcasz od boku chromu tam gdzie wchodzi później kratka wiec nie trzeba do tego ściągać zderzaka, ja nim wkręciłem sruby wywierciłem otwory malym wiertelkiem, co by chrom nie popękał od wkręcanych śrub... chrom się będzie elegancko trzymał dokładki po takim zabiegu.... później zostaje jedynie włożenie kratki na miejsce... i to na tyle, wiec bezsensu jest niszczenie czegokolwiek

calosc wygląda tak.....

http://s14.postimg.org/lsr0v5qkd/537203_657635954261630_466635352_n.jpghttp://s21.postimg.org/idsuq2tw3/CAM00257.jpg

U mnie wygląda identycznie, też nie ciąłem niczego, dziury wywierciłem w zaczepach w ramce i tam włożyłem trytrytki i połączyłem ze zderzakiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://imageshack.us/a/img833/8324/b9s9.jpg

http://imageshack.us/a/img35/497/ienx.jpg

http://imageshack.us/a/img42/5151/8luw.jpg

http://imageshack.us/a/img823/7336/u792.jpg

Ja mam tak, wystarczy obciąc 2 zaczepy po bokach grila s4 i spiąc na tych pionowych wzmocnieniach zderzaka trytyką :)

Krisu jaja robisz równo :grin: kiedy docinamy w ramke s line?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trytyki muszą być w aucie he Sam wiesz jak to jest jak sie nie chce .Nabierze mocy urzędowej to sie ogarnie w ramkę sline.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pionowych wzmocnieniach nie spinałem bo byłoby widać :decayed: a jak od tyłu grila zepniesz to nie widać :whistling: myślałem, żeby zrobić śrubkami tak jak Rafal-L ma tylko mam niepewną rękę i możę krzywo wyjść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz opis parę postów powyżej :wink:, Rafal-L opisuje, ja na razie się w śrubki nie bawiłem tylko zrobiłem małe dziurki od tyłu ramki i spiąłem trytrytkami, od przodu kompletnie nic nie widać.

Powiem jedno- ramka nie wchodzi całkowicie w zderzak jak ma to miejsce z ramką s line ale nie wygląda to źle i nic nie odstaje. Kwestia gustu mi i paru innym kolegom to nie przeszkadza bo jedyny mankament to to że ramka nie wchodzi w zderzak oraz trzeba jakoś inaczej ją przymocować albo na śrubki albo na trytrytki i tyle.

Najlepiej widać jak ten grill wygląda po montażu w wątku Rafal-L oraz Armisteda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przycinasz gril tak jak mniej wiecej zanaczyłem na fotce wkładasz go w ramke od sline i nic nie trzeba kombinowac. Z racji że nie chciało sie mi przycinać założyłem z ramką od s4 (ale niedługo przytne he)

h6wn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...