Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dolna atrapa od S4 w zderzak od S LINE


Marynarz____

Rekomendowane odpowiedzi

no własnie mega mi się nie podoba że z s4 nachodzi na dokładke. Ale zakładając, że ją tak dotniemy to jak patrzyłem przed chwilą to środek kratki z s4 nie będzie pasował na seryjne zatrzaski :shock3: Jakieś pomysły? Odrazu mówię, że żadne śrubki i trytytki mnie nie interesują....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kratkę oklejoną w czarny mat i kompletnie nie widać, że coś odstaje czy jest coś nie tak, jakbym miał ramkę w chromie to bym może szukał tej od s line, a tak to nie szukam, chyba że isę trafi za grosze :wink:

Łęga nie przycinaj żadnych mocowań, najpierw wpasuj kratkę S4 w grill s line a potem zobacz gdzie Ci się mocowania nie pokrywają i tyle. Podobno się kratka zatrzaskuje w ramce od s line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kratkę oklejoną w czarny mat i kompletnie nie widać, że coś odstaje czy jest coś nie tak, jakbym miał ramkę w chromie to bym może szukał tej od s line, a tak to nie szukam, chyba że isę trafi za grosze :wink:

Łęga nie przycinaj żadnych mocowań, najpierw wpasuj kratkę S4 w grill s line a potem zobacz gdzie Ci się mocowania nie pokrywają i tyle. Podobno się kratka zatrzaskuje w ramce od s line.

to że kratka s4 zatrzaskuje się w ramce od s-line po docięciu to się mogę zgodzić, ale mocowania do zderzaka są w innym miejścu :shock3::shock3::wtf:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietnie wyglada a ja sie tak ociagam z zalozeniem zderzaka pod spryski ale jak patrze na twoje foty to po niedzieli biore sie za robote:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie nie wiem czy nie bede sie mijac chce gore od s4 ale jeszcze nie teraz dlatego juz na przyszlosc mysle co wrzucic do gory:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,trochę zgłupiałem przy tym wszystkim i mam pytanko.Czy atrapa z tej aukcji http://allegro.pl/audi-a4-s4-b6-kratka-atrapa-zderzaka-nowa-oryginal-i5085665793.html podejdzie mi do zderzaka S-line bez przeróbek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uśmiecha mi się wywalić 400 zł na atrapę i potem ją rzeźbić :( a jak sprawa wygląda z atrapą z A6/S6 C5 do zderzaka S-line? Widziałem że jest bardzo podobna tylko pytanie ile trzeba rzeźbić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta dolna atrapa z A6 C5 to sam srodek a ramka s line zeby to spasowalo w zderzak s line? Czy jak to ogolnie wyglada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poście #49 jest grill z ramką z A6 C5 czy to tylko środek grilla i ramka S-line?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bo przeczytaniu tych wszystkich kombinacji juz mi namieszaliscie w glowie... czyli srdek od s4 wejdzie do ramki z a6 c5? I czy dolna kratka zgra sie z gorna dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...