Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wtryski 216


qubus

Rekomendowane odpowiedzi

panowie od kogo polecacie kupic wtryski cowboy na vw zamknął temat czy co ... co myślicie o tych na allegro a i czy boscha czy bosio a moze cos jeszcze innego? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

allegro jak allegro zalezy ile ma to jezdzic ? jak rok czy dwa to takie za 650zl stykną.

bosch 1350zł pojedzisz 2 lata bedziesz chcial sprzedac to moze ktoś ci da 400zł wiec troche kasy w plecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na boschu 2 lata chlopaki smigaja juz po 4 lata i daja rade ...

Wysyłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

A ja pytalem gdzie jest dobrze kupic ...

Wysyłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na boscu mozesz jezdzic i rok zalezy jak kto jezdzi ,ja potrafie najlepsze jakie sa zajezdzic z pol roku ( testy ) :wink:

kup na allegro no bo gdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam raczej wmiare spokojnie latam no chyba ze sam jade autkiem ale ostatnio to rzadkosc a polecasz boscha czy bosio ostatnio luezie zaczeli cos chwalic te wtryski bosio ... a orientuje sie moze ktos czy cowboy dalej dziala w tym temacie?

Wysyłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cowboy nie działa już. Jak z Allegro kupisz wtryski to uważaj na podróbki i na najtańszą chińszczyznę kupowaną po parę dolców. To czysta loteria. Wiem coś o tym, bo wiele lat temu kupowałem dziesiątki tysięcy rozpylaczy tam i wysyłałem do Arabów.....

Z 216-tek najlepszy jest oryginalny Bosch. Tylko ten w zestawie z przekładką i tulejką regulacyjną (numer 2437010060) - a nie same rozpylacze . które są podróbkami. Przez prawie 10 lat sprzedałem tysiące sztuk i było tylko kilka reklamacji. Bosio było dobre, ale przez kawał czasu puszczali buble i nie chcieli się do tego przyznać. Przestałem u nich kupować.

Seven - może byc - nie ma z nimi wiekszych problemów.

Reszta to Monark, Firds i reszta firm które sprowadza je z Chin po kilka dolców a później sprzedaje po kilkadziesiąt złotych. Rozpylacze sprzedaję od 1997 roku i wiele wiem na ten temat.

Najlepszy byłby włoski Firad. Według mojej oceny to najlepszy zamiennik na rynku. Ale niestety - 216-tek nie robi. Robi za to mocniejsze. 225, 240,250 i 270-tki do VP a także rozpylacze tuningowe do pompek. Sporo tego mam na półkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem SEVEN DIESEL i jak na razie są oki:) za 400zł kupiłem z aaledrogo i przełożyłem u znajomka w zakładzie...na razie hula i jest oki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli planujesz pojeździć na nich więcej niż 100tys km to kupuj bosch'a, wystarczą na co najmniej 250tys km:) a jak planujesz pojeździć rok góra dwa i nie planujesz pakować większego turbo to do AHU nie ma nic lepszego niż sprawne ori używki z AFN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFN są leprze od ASV właśnie przez to że mają niższe ciśnienie wstępne, na ASV auto bardziej twardo pracuje, więcej pali i ma mniej mocy niż na AFN, jeżeli komuś zależy na ochronie środowiska wtedy ASV leprze, różnica w spalaniu to aż 0,2L/100km wiec nie wiele ale jednak:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...