Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zmiana turbiny od CAHA 170 KM do 143 KM 2008-2012


matiteam3

Rekomendowane odpowiedzi

zdecydowanie lepszym rozwiazaniem jest poszukanie turbo od 2.0 177 (po 2011) nie robi sie lag z dołu ,jak ma to miejsce w turbinie od cahy ,trzeba przerobic tylko smarowanie ,ale z tym tez nie ma problemu ,sprzeglo nie pojdzie bo moment oborotowy jest zalimitowany w sofcie ,wzrosnie maks do 350-360 nm ,sprzegło wytrzymuje do 420 nm wiec wynik na poziomie 200 km i 400 nm nie skrzywdzi motorowni

intercooler jest chyba taki sam w 3.0 ale nie jestem pewien

aa hamulce pasuja od q5 ,sa zdecydowanie mocniejsze :)

ps. identycznie mozna zrobic w 2.0 tdi 120 :) wtedy mamy przyrost na poziomie 80 km

mógłbyś napisać dokładniej jak należy przerobić smarowanie zakładając turbo od cgl do caga?

czym różnią się turbiny od caha i cgl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym różnią się turbiny od caha i cgl?

Podłącze się do pytania. Jestem przez zakupem T. I mam wątpliwości czy ma znaczenie jakie zostanie zamontowane nowe turbo tj. 170KM od CAHA - 03L145701E lub od poliftowego 177KM - 03L145721B???

Mam B8 po lifcie ;)

Edytowane przez ArkadiuS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o nr części "- przejściówka turbiny strona zimna 370 zł" Caha i czy ma ktoś na sprzedaż mam silnik CAGB wiec będę jej najprawdopodobniej potrzebował ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy masz plastikową czy metalową. Jeśli plastik to nie musisz kupować do turbo od CAHA. Poza tym chyba ASO ma taką część :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze ASO tylko cena za kawałek plastiku szukam ale nie potrafię tego znaleźć na allegro ja mam metalową niestety

Edytowane przez spknet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupie audi a4 b8 po lifcie 143km i bede chciał założyć turbo od 177km wersji to pasuje ono bez przerabiania?

Gdzie można kupić nowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak to w końcu jest z tym turbo od wersji 177 KM - CGL. Chcę założyć do swojej B8 - CAG. Co trzeba zrobić żeby je tam zapakować? Jestem na etapie zmiany a mam możliwość kupić od CGL. Czy lepiej się nie bawić w to i kupić pasującą p&p od CAHA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam zamiar kupić tą turbine http://allegro.pl/nowe-turbo-audi-a4-a5-a6-q5-2-0-tdi-170km-caha-i5108508281.html

Mam silnik 2.0 CAGA 2008r. Może ktoś doradzić czy ta turbinka będzie na 100% pasowała do mojej motorowni :)

Panowie nikt nie pomoże czy warto się pchąc w tą turbine ?

Edytowane przez TomeK_R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam zamiar kupić tą turbine http://allegro.pl/nowe-turbo-audi-a4-a5-a6-q5-2-0-tdi-170km-caha-i5108508281.html

Mam silnik 2.0 CAGA 2008r. Może ktoś doradzić czy ta turbinka będzie na 100% pasowała do mojej motorowni :)

Panowie nikt nie pomoże czy warto się pchąc w tą turbine ?

Na ile daje gwarancję?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie planuje u siebie wymienić turbo i włożyć od CAHA 170 km, i teraz mam takie pytanie u mnie przy turbo jest metalowy łącznik do intercoolera, a piszecie że od caha musi być plastikowy łącznik, bo z tego co zauważyłem to T ma kołnierz.  Idzie dostać turbo od caha  z płaską flanszą montażową pod mój metalowy łącznik, czy nie idzie dostać i jestem zmuszony kupić ten plastikowy łącznik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy może ktoś potwierdzić czy ta turbina z aukcji faktycznie jest nowa i oryginalna ? I czy na pewno jest do CAHA 170 km

http://allegro.pl/turbosprezarka-a4-b8-2-0tdi-170km-03l145701e-i6724173016.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

moze mi ktoś podrzucić nr tłumika szmerów do turbiny 03L145702J

tlumik plastikowy czy metalowy. ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jakie uszczelki są mi potrzebne do wymiany turbo na Caha z Caga

Mozna poprosic o numer częsci 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie,że warto pchać się taki intercooler ?http://www.allegro.pl/show_item.php?item=7512840411

Jeżeli chodzi o to gdzie to chcę zamontować? Do Audi a4 b8,po zmianie turbo z caga 143 km na caha 177 km. Czy wystarczy intercooler z a4 3.0 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...