Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż składanych i podgrzewanych lusterek


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy lusterka składają Wam się i rozkładają za pomocą pilota czy dopiero po włączeniu zapłonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterka rozkładają się przy włączeniu zapłonu, a składają przy zamknięciu samochodu z pilota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego. Jeszcze jedno. Po tym modzie nie działa mi domykanie szyb z pilota. Wcześniej miałem normalnie. W czym może być problem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz każdą szybę z osobna zaprogramować tzw nauczyć i wtedy wszystko będzie ci działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam pytanie założyłem lusterka elektryczne i działają jak mam włączony zapłon i przekrace przełącznik. Ale nie składają się po zamknięciu auta z pilota. Jak to rozwiązać ?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A da radę przełożyć trójkąty co przylegają do drzwi? 

Dałem radę :) trzeba ściągnąć zabezpieczenie ze sprezynki A później wcisnąć na imadle ja uzylem do zabezpieczenia trytek

Edytowane przez Maesc4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ktoś mi powie o co tutaj chodzi? Lusterka są z innego auta czy jak? Kupiłem 2 sztuki 10pinowe, lewe pasuje jest normalne a prawe taką wtyczkę ma. IMG_20180404_115923.pngIMG_20180404_115939.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, wrclaguna napisał:

ja tu widze te same wtyki  :hi:

tylko jedna jest wysunieta

Dzisiaj będę miał auto gotowe, zobaczę co jest z tym. Szkoda że już złożone boczki, ale to nie problem. Dzięki :hi:

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wrclaguna napisał:

ja tu widze te same wtyki  :hi:

tylko jedna jest wysunieta

Tak, teraz wszystko gra. Koleś chciał mi kabel wyrywać, nie wiem co by to dało. Dzięki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A o co dokładnie chodzi z tą funkcją pamięci lusterek.

Co ona robi. Bo z postów wywnioskowałem, że ma coś wspólnego z fotelem i biegiem wstecznym.

Najbardziej logicznym dla mnie było by żeby ustawienie lusterek podążało za ustawieniem fotela kierowcy, ale bieg wsteczny????

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje to wrzucając bieg wsteczny jedno lusterko Ci się poprostu obniża :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupię sterowniki drzwi z postu, oraz lusterka 10 pin to wszystko jest p&p ?

demontuje stare stery, wrzucam nowe, demontuje lustra, wrzucam nowe lustra, zapinam wtyki i bangla?

czy rzezbimy wtyki i zmieniamy piny etc?

Potem tylko kodowanie - wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2018 o 15:27, vitkovskyyy napisał:

Jak kupię sterowniki drzwi z postu, oraz lusterka 10 pin to wszystko jest p&p ?

demontuje stare stery, wrzucam nowe, demontuje lustra, wrzucam nowe lustra, zapinam wtyki i bangla?

czy rzezbimy wtyki i zmieniamy piny etc?

Potem tylko kodowanie - wiadomo

Tak wszystko jest p&p. Nic nie trzeba rzezbic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Mam lusterka podgrzewane, elektrycznie regulowane z fotochromem oraz side assist, Ale bez elektrycznego składania. Jest szansa, że lusterka będą odpowiednie, ale bez przełącznika i niezaprogramowane? 

2014 rok z USA. 

Może ktoś podać nr katalogowe elementów potrzebnych do lifta? Czy są takie same jak 1 poście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Założyłem lusterka 12 i 10 pin .Wymieniłem sterowniki drzwi na te z końcówką D z pierwszego postu.Po założeniu nic nie działa błędy vcds 00446 i 00532.Nadmieniam ze na starych sterownikach z końcówka S wszystko działa oczywiście oprócz składania lusterek - błędów brak.W czym może być problem.Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.04.2019 o 07:18, arnail77 napisał:

Witam .Założyłem lusterka 12 i 10 pin .Wymieniłem sterowniki drzwi na te z końcówką D z pierwszego postu.Po założeniu nic nie działa błędy vcds 00446 i 00532.Nadmieniam ze na starych sterownikach z końcówka S wszystko działa oczywiście oprócz składania lusterek - błędów brak.W czym może być problem.Pozdrawiam

 

 8K0959792R    8K0959793R

Takie ci beda pasowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...