Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż składanych i podgrzewanych lusterek


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dziwny problem - założyłem lusterka 14+2pin (wcześniej miałem 12+2 - brak było tylko składania) i wszystko działa ale ustawianie lusterka działa w "drugą stronę" tj. jak chce przesunąć szkło w dół to idzie w prawo, jak w górę to w lewo, jak w prawo to idzie w dół, jak w lewo to w góre...

Odpowiada za to jakieś kodowanie czy kable we wtyczce są zamienione ?

EDIT - zamienione kable w kostce

Edytowane przez kezman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam moduły 8K0959792P i 8K0959793P i chce dołożyć składanie elektryczne.

Na 10pin podejdą lusterka?

Edytowane przez KiVash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie, założyłem moduły 8K0959792B, 8K0959793B pod składane lusterka, wkleiłem kodowania ze starych modułów, wszystko się zakodowało, założyłem lusterka składane, wszystko chodzi, składają się rozkładają.

Ale jest taki problem nie otwierają mi się w ogóle szyby tylne, przód chodzi normalnie a tylne nawet nie drgną, o co chodzi ?

Edytowane przez maniekkg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2016 o 09:57, maseratis napisał:

 

Edytowane przez maniekkg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.04.2019 o 08:06, wrclaguna napisał:

cos z kodowaniem nie halo

No dokładnie ja mam podobnie i też te same sterowniki kupiłem 8K0959792B, 8K0959793B pod składane lusterka, wkleiłem kodowania ze starych modułów, wszystko się zakodowało, założyłem lusterka składane, wszystko chodzi, składają się rozkładają.

Ale jest taki problem nie otwierają mi się w ogóle szyby tylne, przód chodzi normalnie a tylne nawet nie drgną, zakładam z powrotem stary sterownik tylne szyby chodzą kodowanie takie same i w starym i w nowym, nie mam pojęcia o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czego pochodzą te sterowniki ? Może z cabrio ?

Sprawdzilbym z VCP czy jest możliwa parametryzacja tego sterowenika (nie pamiętam teraz czy jest)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.03.2021 o 10:02, kezman napisał:

Z czego pochodzą te sterowniki ? Może z cabrio ?

Sprawdzilbym z VCP czy jest możliwa parametryzacja tego sterowenika (nie pamiętam teraz czy jest)

Nie wiem w ogłoszeniu było sterowniki do audi A4 B8, A5 cześci z demontażu, tyle wiem, a numer sterownika znajduje się na liście w pierwszym poście. Dwie osoby już sprawdzały kodowania i wszystko jest dobrze, a tylne szyby nie chodzą 

Spróbuje kupić jeszcze inne sterowniki i założę, bo czarna magia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, 

Podpowiedzcie, bo szukam lusterek 10 pin pod składanie. Moje lusterka są już po pierwszym lifcie (są mniejsze) ? 

Dodatkowo moje obudowy są z rowkiem, natomiast ogłoszenia które widzę na Alle są bez tego rowka. Czy to jeszcze jakiś inny model lusterka? 

IMG_20220220_120123.jpg

IMG_20220220_120126.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy lusterka angielskie różnią się czymś jeszcze oprócz samego wkładu? 

 

EDIT 

Dobra znalazłem temat na forum i są jednak inne, niby dotyczy to b7 ale prawdopodobnie w nowszych będzie tak samo 

 

 

Edytowane przez Fear44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie czyli z tego co wyczytałem posiadam 15 pinów w sterowniku i obsłuży mi wszystkie funkcjie lusterek czy fotochromy nie? 

 

 

1675678014869.thumb.jpg.b748b0d451da7ae2a0b0e022f34786de.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...