Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż składanych i podgrzewanych lusterek


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm pytanie za 100punktów :) Obecnie mam lusterka. El podgrzewane, el sterowane z side assist. Mam do kupienia lusterka el podgrzewane el składane el ustawiane fotochrom i pamiec. Czyli wszystko prócz side assist. Jest możliwość przełożenia ode mnie plastików wraz z lampką do side assist i tym środkiem z side assist? tak aby to działało ? czy wiązka od side assist jest osobna że tak powiem czy razem z tamtymi pinami ? czy da się to przełożyć ?

Spokojnie można przełożyć, zasilanie lampek side assist to oddzielne 2 kabelki:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Gibons

Składane lusterka duże przedlift.

Jakbyś chciał z innej strony to pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem lustra 10pin i jeśli 9pin jest niebieski a 10pin jest różowy to są to na 100% lustra składane elektrycznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pierwszym poście jest napisane naprawde duzymi literami :wink:

Rozpiska wtyki 16 PIN POD SKŁADANE LUSTERKA :

9 PIN - NIEBIESKI

10 PIN -RÓŻOWY

74510098.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy jak założę lusterka składane, ale na jakiś czas bez przełącznika tego w drzwiach. Będą się one składać po zamknięciu samochodu ? czy będzie jakiś błąd walić jeżeli tego przycisku na razie nie będzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy lusterka zawsze się składają automatycznie? Nawet jeśli pokrętło jest w pozycji na ogrzewaniu?

Praktycznie tak :wink: jeśli w opcji CAR masz pozycje lusterka ON

Mam pytanko czy jak założę lusterka składane, ale na jakiś czas bez przełącznika tego w drzwiach. Będą się one składać po zamknięciu samochodu ? czy będzie jakiś błąd walić jeżeli tego przycisku na razie nie będzie ?

Na 100% nie wiem ale wg mnie powinny sie składać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odwrotnie np: nie ma żadnego błędu - jak jest przycisk ze składanymi lustrami bez podłączonych składanych luster - sprawdzałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w opcji Car nie mam możliwości żadnych ustawień. Trzeba te funkcje w jakiś sposób odblokować?

Mozna to odblokowac kodując KOMFORT 46 ..............ale jesli posiadasz faktycznie składane lusterka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje że będą się składać z centralnym ponieważ tak jak kolega napisał nawet gdy jest w pozycji ogrzewania i tak się składa z centralnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałes czy masz fabrycznie składane lusterka :wink: jesli tak a w opcji CAR nie masz pozycji mirrors foldable to wtedy kodujesz .

Wtedy mozesz decydować sam wybierając OFF lub ON

[46 - Central Conv.]

[Coding - 07] ---> [Long Coding Helper] ---> Byte 7 Bit ---> 7 zmiana 0 na 1

lub odznaczamy "Foldable Mirrors Installed "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, od tego powinienem zacząć. Mam fabrycznie składane lusterka.

Teraz muszę znaleźć kogoś kto mi zakoduje. Znasz kogoś najlepiej w województwie mazowieckim (może być Warszawa) oprócz naviserwis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Wawie brak spotów :(

Ja mieszkam w Wawie i mam kabelek VCDS od Adako. Jakby coś to mogę pomóc.

A tak przy okazji. Jest jakaś tajemnicza technika na wymontowanie wkładów (szkieł) luster? Czy tylko włożyć wyjmak i ciągnąć? Pytam, bo próbowałem w ten sposób wymontować wkłady do zamontowania podświetlenia w obudowie lusterek i pękło mi szkło :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...