Skocz do zawartości
IGNOROWANY

audi ar b8 graficzne wyświetlanie czujnika parkowania


matiteam3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bo w kilku modelach spotkałem się że na wyświetlaczu jest graficznie wyświetlany czujnik parkowania bez nawigacji czy da się coś takiego przekodować żebym miał posiadam radio audi sympfony??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy jest mi ktoś w stanie napisać czy w sterowniku parkowania o numerach 8K0 919 475 B zakoduje ten graficzny asystent czy muszę zmienić sterownik ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy jest mi ktoś w stanie napisać czy w sterowniku parkowania o numerach 8K0 919 475 B zakoduje ten graficzny asystent czy muszę zmienić sterownik ??

Bierz kabel i koduj. Jak nie przyjmie, to dopiero będziesz się zastanawiał. Stawiam, że przyjmie.:wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a napiszecie gdzie to mam zakodować??

10 (PDC) - wybierz funkcję 16 - Wpisz kod dostępu 71679

Kodowanie -> Select Function 07

Wybierz bajt 0

Bit 4 - wizualizacja aktywne - Włącz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przyjmuje pisze żądanie poza zakresem czyli wymiana modułu ?? a jeśli tak to myślę kupić taki moduł żeby od razu podłączyć kamere cofania czy jest to możliwe nie mam nawigacji tylko kolorowy wyświetlacz i czy do tego zestawu wystarczy moduł i kamera oraz kodowanie??

---------- Post dopisany at 02:44 ---------- Poprzedni post napisany at 02:31 ----------

nie przyjmuje pisze żądanie poza zakresem czyli wymiana modułu ?? a jeśli tak to myślę kupić taki moduł żeby od razu podłączyć kamere cofania czy jest to możliwe nie mam nawigacji tylko kolorowy wyświetlacz i czy do tego zestawu wystarczy moduł i kamera oraz kodowanie??

---------- Post dopisany at 02:45 ---------- Poprzedni post napisany at 02:44 ----------

nie przyjmuje pisze żądanie poza zakresem czyli wymiana modułu ?? a jeśli tak to myślę kupić taki moduł żeby od razu podłączyć kamere cofania czy jest to możliwe nie mam nawigacji tylko kolorowy wyświetlacz i czy do tego zestawu wystarczy moduł i kamera oraz kodowanie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a napiszecie gdzie to mam zakodować??

Spróbuj nie wchodzić w bajty tylko już w oknie Long Coding - tam masz dwie linijki: górna z aktualnym kodowaniem i dolna pusta. Wklej w tą dolną wartości z górnej i zmień odpowiedni bit (4). Mnie tak ruszyło przy innym kodowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze spróbuję ale na jakimś tam niemieckim forum czytałem że mój moduł o numerach 8K0 919 475 B nie obsługuje wizualizacji graficznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki masz numer modułu?

nie mam VAGa

robilem w warsztacie, nie odpowiem .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki masz numer modułu?

Nr (symbol) modułu nie zawsze decyduje czy można zrobić kodowanie czy nie. Np. w moich drzwiach są zamontowane sterowniki z A6, ale z softem 8k0 (widać na obudowie) i wszystkie kodowania przyjęły. Tak więc, czy się da czy nie, trzeba próbować "na żywca", jak pisałem powyżej :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8/31/2013 o 14:11, matiteam3 napisał:

dobrze spróbuję ale na jakimś tam niemieckim forum czytałem że mój moduł o numerach 8K0 919 475 B nie obsługuje wizualizacji graficznej

Witam, czy udało Ci się w końcu zakodować wizualizacje w 8K0 919 475 B? Mogę okazyjnie kupić moduł z tym numerem ale chce mieć u siebie wizualizacje i nie jestem pewien czy będzie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...