Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pielegnacja chromowanych listew


prof87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poradzcie mi coś Panowie czym można pielęgnować chromowany listwy wokół drzwi i wokół grila. Otóż zauważyłem że zaczynaja mi sie robić na nich takie plamy... Da sie to jakoś usunąć? Od czego to może być, jeżdze na myjnie gdzie Panowie używają aktywnej piany i karchera do umycia auta , jednak przekonują że jest to środek bardzo neutralny i nie wyżera chromów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasta polerska do chromu i jedziesz wszystko ladnie zejdzie.pozniej to czyms zabezpieczyc ale generalnie taki zabieg trzeba powtarzac co jakis czas niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha ok dzięki, ale czyli to sie dzieje od tych pian z kerchera czy poprostu z upływem czasu ? No i jaką pastę dokłądnie polecasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasta polerska do chromu i jedziesz wszystko ladnie zejdzie.pozniej to czyms zabezpieczyc ale generalnie taki zabieg trzeba powtarzac co jakis czas niestety

jedna z najlepszych past do chromu i innych rzeczy MOTHERS MAG & ALUMINIUM POLISH. Ale bardzo ciężko poprawić wygląd chromowych ramek w audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii chromu kazda pasta/mleczko jest dobre - zlej nie uzywalem. Kwestia preferencji osobistych, gestosci itp.

Niestety tak, aktywne piany, apc, tar&glue i ironx moga pozostawic slady na chromach i polerowanych elementach matalowych - zwlaszcza aluminium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mothers mag niestety nie poradził sobie z moimi listwami do dam ze żadna inna pasta nie usuneła starych waterspotów i wżerów po aktywnej pianie. Niestety takie auto kupiłem. W moim przypadku skończy sie na wymienie listew.

Aha stary sposób na waterspoty - ocet tez nie pomógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie absolutnie wszystkie powierzchnie polerowane kola chromy z grila szyb itp zabezpieczam i odnawiam tym absolutnym cudem :D

SX6000 ULTRA ROKPOŁYSK z racji felg polerowanych wibracyjnie tylko ta pasta nadaje tak mocny blask probowalem maga i innych past po ok 100zl i wypadaja slabiej pasta jest super delikatnie lekko scierna i nadaje sie rowniez do zabezpieczania lakieru !!!

Przy renowacji lakieru >SX6000 ULTRA ANTYOKSYDANT nastepnie > SX6000 ULTRA ROKPOŁYSK efekt porazajacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SX6000 ULTRA ROKPOŁYSK gdzie to mozna kupic na allegro niema chce to do felg rantow mam po polerce ale leza troche w garazu i chce je odnowic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

także czekam na dane do zakupu:) zaczyna robić się ładna pogoda to i więcej czasu będzie na porządki

ma ktos jakies foto przed i po zabiegu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...