Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zegary


Arkom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. posiadam audi A4B5 1.6 automat 95 rok. Mam taki licznik

AUDI A4 B5 1.8 AUTOMAT LICZNIK ZEGAR OBROTOMIERZ (3494140895) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

I mam jedno pytanie na zdjęciu widać, że pokazuje on temp (chyba otocznia ), ja mam taki sam jak już pisałem ale u mnie nie wyświetla się temp, czy w każdym takim liczniku powinna pokazywać się temp czy tylko w niektórych egzemplarzach. Aha jeszcze coś jakie kontrolki są na tym liczniku bo u mnie świeca się tylko: olej, temp płynu chłodzącego oraz hamulców ( te trzy mrugają na zapłonie, na odpalonym oczywiście gasną ) na zapłonie jest jeszcze ABS, AIR BAG, tradycyjne autko z kluczykiem i ręczny no i rezerwa oczywiście. Po odpaleniu wszystko gaśnie ( może oprócz rezerwy ale to wiadomo ). Czy to wszystkie kontrolki jak tam występują czy powinno coś jeszcze być np lampka od włączonych świateł mijania ( od drogowych jest oczywiście )???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie poprostu masz wyświetlacz biegów tylko lecz najlepiej było by wyjąć i zobaczyć czy porostu ta linia jest zakryta zaślepką czy coś.. a kontrolki te pośrodku muszą się wszuystkie świecić

kontrolkę od świateł mijania można dorezać jest na forum swoją drogą żadki okaz masz a4 Adp i 4 biegowy automat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadki okaz mówisz :P możliwe tego nie wiem. Co do tych kontrolek na środku to tak jak mówiłem, podczas jazdy gasną no normalna sprawa, że ciśnienie oleju, temp boryga i kontrolka od płynu hamulcowego (rezerwa to różnie ) dziwi mnie tylko że te 3 kontrolki bez rezerwy na zapłonie margaja a nie świeca się ciągle. Od świateł mijania nie ma ale może się tylko żaróweczka spaliła bo jedna od podświetlenia mam spaloną/uszkodzona to może i ta też. W wolnej chwili wyjmę zegary i zobaczę, jakie tam są żarówki jakieś ledowe czy zwykłe?? I czy przy wyjmowaniu liczników trzeba na coś szczególnie uważać czy nie ma z tym raczej problemów??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadki okaz mówisz :P możliwe tego nie wiem. Co do tych kontrolek na środku to tak jak mówiłem, podczas jazdy gasną no normalna sprawa, że ciśnienie oleju, temp boryga i kontrolka od płynu hamulcowego (rezerwa to różnie ) dziwi mnie tylko że te 3 kontrolki bez rezerwy na zapłonie margaja a nie świeca się ciągle. Od świateł mijania nie ma ale może się tylko żaróweczka spaliła bo jedna od podświetlenia mam spaloną/uszkodzona to może i ta też. W wolnej chwili wyjmę zegary i zobaczę, jakie tam są żarówki jakieś ledowe czy zwykłe?? I czy przy wyjmowaniu liczników trzeba na coś szczególnie uważać czy nie ma z tym raczej problemów??

Nie ma problemu z wyjęciem licznika, tylko jak wymontujesz to nie przekręcaj kluczyka.

Będziesz miał błąd poduszki i tylko vagiem da się skasować - chyba że go masz

żarówki masz takie

9869990500_1327260200.jpg

a termometr możesz zamontować

On jest raczej od automatu ma dwa wyświetlacze

WYSWIETLACZ TEMPERATURY AUDI A3 8L A4 8D A6 C5 F-V (3563069583) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...