Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dywanik / mata bagażnika - opinie


soulmaster3m

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam i znaleźć nie mogę konkretnych opinii.

Potrzebuję kupić matę bagażnika do A4 B5 AVANT głównie z uwagi na możliwość zalania bagażnika wożonymi cieczami.

Maty jakie znalazłem na alledrogo mają rant 4-5cm i spełniałyby wymogi idealnie.

Maty na aukcjach są głównie poliuretanowe lub polietylenowe, więc to nie guma, ale jak z jakością, wytrzymałością?

Może któreś są jakieś lepsze, inne gorsze, lepiej dopasowane, mniej poślizgowe coby nie brać zwykłej plastikowej wydmuszki po której wszystko będzie jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie wszystko wiesz wez taka co widać ze siatka gumowa jest w srodku wklejona.Mam i chwale.

http://allegro.pl/mata-bagaznika-do-audi-a4-b5-avant-super-jakosc-i3481967276.html

Sony Xperia Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo myślałem o tych najtańszych bo samą matę antypoślizgową mam tylko, że jest to gumowa, drobna siateczka i nijak nie zatrzymuje cieczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha, zaceruję a bokiem poleci :P

W sumie najważniejsze dla mnie czy leży ciasno i dobrze się wpasowuje bo raczej bez znaczenia jest czy ma ten kawałek antypoślizgowy czy nie bo w tej samej formie klepią wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem taką matę do bagażnika z anty-poślizgiem i jestem bardzo zadowolony.

Jest robiona na wymiar więc pasuje idealnie i nic się nie przemieszcza, ten anty-poślizg nawet działa.

Jak chcesz to mogę Ci podesłać parę fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie taką i jest wszystko ok.

Poza tym sprzedaję takie rzeczy i klienci chwalą sobie te maty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie kupiłem bo na szybko potrzebowałem i położyłem kawał grubej folii, więc póki co spełnia wymagania, ale estetycznie wymiociny.

A jak z ich elastycznością? Daje się bez problemu podnieść i uchylić podłogę aby wyciągnąć klucz czy coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma to mniej więcej sztywnosc kuchennej stołowej podkladki do obiadu. Wyginasz zwijasz jak chcesz.

Tapatalk 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z ich elastycznością? Daje się bez problemu podnieść i uchylić podłogę aby wyciągnąć klucz czy coś?

U mnie żadnych problemów z tym związanych:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat deko nieaktualny, ale...

Zaraz po zakupie auta (czyli niedawno) kupiłem taką wykładzinę/matę/wkład jak poniżej. Wiedziałem, że będzie urządzanie mieszkania, płytki, cement, kleje, płyny i inne takie...

Z matą nie ma najmniejszego problemu, przylega bardzo szczelnie do boczków, siedzeń i progu załadunkowego. Myłem ją myjką ciśnieniową, traktowałem chemią w stylu AKRY, żeby umyć z oleju. Przewiozła sporo ostrych/kanciastych rzeczy, widać gdzieś zarysowania, ale jest cała i nie ma żadnych dziur.

Jedyną rzeczą której mi brakuje to podcięć w macie na uchwyty od strony oparcia, tych od strony klapy można używać. Od biedy można założyć i od strony kanapy, ale boczki się wyginają wtedy....

Co do czyszczenia, miałem w innym aucie taką z matą antypoślizgową i jak się kiedyś olej wylał, to wsiąkł jak w gąbkę... Tutaj z kolei jak coś jest luzem to jeździ jak po lodowisku... więc coś za coś...

a tu mata o której mowa

MATA WKŁAD BAGAŻNIKA AUDI A4 B5 94-01 KOMBI / GJK (3601170055) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda:

svmlx7chixqo.jpg

ubvfzn8v74o7.jpg

To akurat jest wersja z anty-poślizgiem i muszę przyznać że to naprawdę działa.

Obawiałem się że taki gumy w bagażniku będzie śmierdział na parę metrów, ale nic nie czuć.

Ogólnie jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...