Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy ktoś coś zbiera/ kolekcjonuje??


rosool88

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, czy któryś z Was drodzy forumowicze ma jakiego hopla na punkcie zbierania jakichś pamiątek z dzieciństwa czy to z kreskówek, komiksów, filmów takich jak figurki, resoraki itp??

Ja dodam od siebie, że jestem ogromnym fanem całej otoczki sagi Transformers i wszystkiego co jest z nimi związane. Obecnie posiadam około 15 figurek z 3 ostatnich ekranizacji kinowych. Drodzy forumowicze, nie wstydźcie się jeśli zbieracie Hot weel'sy, Matchbox'y czy może GI Joe. Wszakże w każdym z nas jest cały czas dziecko czyż nie??:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, młodość... Wciąż mam gdzieś prawie wszystkie komiksy Transformers jakie wyszły w Polsce ;) (brakuje bodajże nr. 1)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zbieram whisky :decayed:

ja tak samo :grin:

sam tego nie piję ale uwielbiam upychać kolejne flaszki do barku .

co ciekawe - obecnie mam ponad 60 butelek i żadna z nich nie jest otwarta a najlepsze okazy mają ponad 18 lat :decayed:

z powodów osobistych sam nie piję (czasem jakieś piwo) ale cieszy mnie widok markowych trunków w bareczku :ok2:

a w dzieciństwie miałem kolekcję matchboxów oraz kompletny zbiór Tytusa, Romka i A'tomka :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kolekcjonuje modele samochodow w skali 1:18 mam juz pare sztuk:decayed::decayed::decayed: glownie "AUDI":naughty::naughty:,jak bedzie troche czasu to wzoce jakies fotki!!super pomysl z tym watkiem,mam nadzieje ze sie jeszcze bardziej rozwinie i moze jakies zdjecia by sie tez przydaly:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zbieram whisky :decayed:

ja tak samo :grin:

sam tego nie piję ale uwielbiam upychać kolejne flaszki do barku .

co ciekawe - obecnie mam ponad 60 butelek i żadna z nich nie jest otwarta a najlepsze okazy mają ponad 18 lat :decayed:

z powodów osobistych sam nie piję (czasem jakieś piwo) ale cieszy mnie widok markowych trunków w bareczku :ok2:

a w dzieciństwie miałem kolekcję matchboxów oraz kompletny zbiór Tytusa, Romka i A'tomka :banan:

Ja mam kilka 60-tek ... :wink:

Chociaż wolałbym 18-astki... :polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glenfiddicha

Balvenie

Macallana

Glen Granta

Dalmore i kilka innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam whisky z tym, że z kolekcjonowaniem u mnie ciężko :wink:

A tak na poważnie to mam sporo unikatowych plastikowych modeli do sklejania, które powoli w wolnych chwilach składam i szukam kolejnych "rodzynków" :wink:

---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

Aha ponadto mam zakopaną w kartonie kolekcję resoraków Matchbox i Majorette; w zasadzie wszystkie są z czasów dzieciństwa i mają ponad 20 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wina i temu pochochodne, cogniac'ki, armagniac'ki, łyżki też :wink:, głownie malty i jankesowskie burbony....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można to nazwać kolekcjonowaniem :grin: zbieram prl-owski sprzęt audio spod znaku Unitry :decayed: radia, magnetofony, amplitunery, wzmacniacze, kolumny aż się półki uginają :grin:

Ku zdziwieniu innych nadal używam prawie 30-sto letniego Radmora który chodzi z prawie 40-sto letnimi kolumnami tonsila i zjada marketowy shit na śniadanie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak starsze "puszki", mam jeszcze gdzies u rodzicow w piwnicy gramofon na pocztowki ten walizkowy, Opus a na szpule I MK24?(o ile sie nie myle-tez szpula) :P, sentyment do radmora,unitry,tonsila itp pozostal, ale niestety tez uleglem "blyskowi" nowinek i starsze sprzety wyparly Acoustic Energy, Oppo i temu podobne...

Sent from my A511

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam kilka takich modeli 1:18.głównie audi i głównie firma minichamps...nawet mam na sprzedaz jednego rodzynka:decayed: i w sumie tak jak kolega MaciekW mam sporą kolekcje modeli do sklejania 1:35.niestety ze względu na brak czasu kolekcja sie nie powiększa...co do fotek to mogłaby być jakaś galeria gdzie kazdy wrzuciłby fote co ma ciekawego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zbieram whisky :decayed:

ja tak samo :grin:

sam tego nie piję ale uwielbiam upychać kolejne flaszki do barku .

co ciekawe - obecnie mam ponad 60 butelek i żadna z nich nie jest otwarta a najlepsze okazy mają ponad 18 lat :decayed:

z powodów osobistych sam nie piję (czasem jakieś piwo) ale cieszy mnie widok markowych trunków w bareczku :ok2:

a w dzieciństwie miałem kolekcję matchboxów oraz kompletny zbiór Tytusa, Romka i A'tomka :banan:

Ja można powiedzieć mam podobne zamiłowanie, tylko że zbieram różne alkochole od win po whisky:naughty: Jak narazie zbiór liczy około 100 butelek i wciąż się powiększa:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam kilka takich modeli 1:18.głównie audi i głównie firma minichamps...nawet mam na sprzedaz jednego rodzynka:decayed: i w sumie tak jak kolega MaciekW mam sporą kolekcje modeli do sklejania 1:35.niestety ze względu na brak czasu kolekcja sie nie powiększa...co do fotek to mogłaby być jakaś galeria gdzie kazdy wrzuciłby fote co ma ciekawego

Minichamps ma bardzo ładne modele, wiernie odwzorowane i świetnie wykonane.

Jak chodzi o galerię to myślę, że można coś pomyśleć w tym temacie. Co prawda moje prace nie umywają się do tych które są na forach typowo modelarskich, ale z przymrużeniem oka moglibyśmy wzajemnie pooglądać co tam kto dłubie :wink:

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

Maciek - ile chcesz za te resoraki :naughty: potrzymam kolejne 20 lat i wezmę za nie niezłą bułę :chytry:

Nic z tego :naughty: Po pierwsze mają dla mnie wartość sentymentalną, a po drugie rośnie mi już pokolenie które przechowa kolekcję kolejne lata :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można to nazwać kolekcjonowaniem :grin: zbieram prl-owski sprzęt audio spod znaku Unitry :decayed: radia, magnetofony, amplitunery, wzmacniacze, kolumny aż się półki uginają :grin:

Ku zdziwieniu innych nadal używam prawie 30-sto letniego Radmora który chodzi z prawie 40-sto letnimi kolumnami tonsila i zjada marketowy shit na śniadanie :naughty:

Fajne masz hobby. Ja mam trzy radia z dawnej epoki fajnie graja, dwie końcówki mocy BIS 101 każda na czterech lampach El34 wzmacniają mi gitare. Pieknie brzmią, och pięknie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszę się,że wątek się przyjął po 2 tyg posuchy :wink:

panowie śmiało wrzucajcie fotki tego co udało wam się już nazbierać

Sidney mam u siebie jakieś stare radio, amplituner, equalizer, kolumny i magnetofon wszystko unitry i tonsila chyba...oprócz magnetofonu Philipsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...