Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana FIS-a, brak jakiej kolwiek reakcji


cpikson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jako ze w Audiczkach lubia padac FIS-y tak bylo i u mnie. Zakupilem wiec nowy wyswietlacz i przelutowalem w miejsce starego. Po tej operacji umarl calkowicie. Podswietlanie dziala prawidlowo jednak na wyswietlaczu nie widac ani jednej kreski ... Czym to moze byc spowodowane, jest mozliwe ze ten nowy wyswietlacz przyszedl do mnie juz padniety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm:

Coś mi się wydaje przyjacielu że nikt Ci nie odpowie. To jest pilnie strzeżona tajemnica. Ci co wiedzą nie powiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakies dodatkowe specjalne zabiegi trzeba jeszcze zrobic zeby ten FIS odpalil? Myslalem ze to cos na zasadzie plug&play...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak myslalem... Luty sprawdzone trzy razy, wszystko jak nalezy... Zreszta gdyby jakis lut byl nie tak jak trzeba to nie wyswietlalo by tylko jakiejs czesci napisu a tu nie wyswietla nic wogole, nawet kropki zadnej...:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to wazne ale przy wylucie starego fisa odlutowalo mi sie kilka sciezek z plyty glownej ale nie byly one z niczym polaczone, sluzyly chyba tylko jako dodatkowe luty przytrzymujace tasme... jeszcze raz dzisiaj spawdze luty, moze zaburzy...

---------- Post dopisany at 14:24 ---------- Poprzedni post napisany at 11:27 ----------

Problem okazal sie byc bardzo prosty zeby nie powiedziec banalny... Okazalo sie ze na kilku sciezkach byly zimne luty i dlatego byl brak reakcji. Wystarczylo wszystkie sciezki przesmarowac rozpuszczona kalafonia i jeszcze raz dokladne przelutowac:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to wazne ale przy wylucie starego fisa odlutowalo mi sie kilka sciezek z plyty glownej ale nie byly one z niczym polaczone, sluzyly chyba tylko jako dodatkowe luty przytrzymujace tasme... jeszcze raz dzisiaj spawdze luty, moze zaburzy...

---------- Post dopisany at 14:24 ---------- Poprzedni post napisany at 11:27 ----------

Problem okazal sie byc bardzo prosty zeby nie powiedziec banalny... Okazalo sie ze na kilku sciezkach byly zimne luty i dlatego byl brak reakcji. Wystarczylo wszystkie sciezki przesmarowac rozpuszczona kalafonia i jeszcze raz dokladne przelutowac:wink:

Bo najlepiej po wylutowaniu starego wyswietlacza zebrac stara cyne i nalozyc nowa. Na starej przegrzanej bardzo czesto robia sie zimne luty.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak tez wlasnie zrobilem:wink: ale sciezki od nowej tasmy chyba nie chcialy sie za bardzo samej cyny lapac i trzeba bylo kalafonia na nie podzialac...:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to lutowałeś? Może chciałbyś się zająć moimi zegarami?:grin: U mnie fis jest sprawny tylko odkleja się taśma od płytki, przy dociśnięciu wszystko jest ok, dobrze wyświetla:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...