Skocz do zawartości
IGNOROWANY

pióra do wycieraczek-HQ AERO DYNAMIC...


makovic

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie,

Pytanie o pióra wycieraczek, HQ aero dynamic...czy ktoś może ich używa lub ma z nimi jakieś doświadczenia?

Pytam gdyż szukam czegoś do siebie, wspomniane powyżej znalazłem na powszechnie znanym portalu aukcyjnym w naprawdę ciekawej cenie w stosunku do konkurencji.

Kwestia czy one się czymś prócz ceny wyróżniają.

Przykładowa aukcja poniżej:

http://allegro.pl/oryginalne-wycieraczki-hq-audi-a4-b7-11-2004-2008-i3489139477.html

Będę wdzięczny za opinie.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też się ku temu skłaniam.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

---------- Post dopisany 06-09-2013 at 19:15 ---------- Poprzedni post napisany 02-09-2013 at 06:50 ----------

Zakupione, odebrane, założone...powiem szczerze że jeszcze co prawda nie padało u mnie ale produkt wygląda naprawdę dobrze. Bardzo solidnie. Płyn ze spryskow zbiera dobrze ale prawdziwy chrzest bojowy przede mną.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że jestem miło zaskoczony. Moje poprzednie się skończyły...pora była poszukać czegoś nowego ale średnio mi się podobało wyrzucać 100 ot tak...znalazłem te przez przypadek i...następnym razem też bym bez wahania je wziął.

Wyglądają bardzo solidnie, wodę zbierają i dobrze przylegają do szyby

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to jest mocowanie? Takie zwykle, haczykowe?

U mnie jest taki trojkatny plastik na ramieniu, ktory umieszczamy w wycieraczce i zasuwamy... nie wiem jakie jest oznaczenie tego ustrojstwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzac po opisie w profilu nie masz b7 a ja właśnie pod tym kątem kupowałem.

Wklejam linka z aukcji na której ja nabylem swoje i wszystko jest zgodnie z opisem:

Oryginalne wycieraczki HQ Audi A4 B7 11.2004-2008 (3489139477) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Sprawdz pozostale ich aukcie tutaj bo widze ze maja tego troche wiecej:

Przedmioty użytkownika Xcar24 - Audi - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne wycieraczki HQ Audi A4 Avant B6 2003-04 (3489139504) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

na tej aukcji po prawej stronie wyglada jak moje mocowanie... tylko HQ500 nic nie mowi szukajce allegro ;) wiec pewnie jest to oznaczenie wewnetrzne firmy HQ. Gdzies widzialem ze moze to byc oznaczenie ST-H ale nie jestem pewny

o takie mam uchwyty - Wycieraczki PŁASKIE FLAT SEAT EXEO od 2009r. (3492322170) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja je mam u siebie ale jeszcze mało deszczu było...więc testy jeszcze niekompletne. Ale na ramionach trzymają się dobrze, to co było na szybie plus płyn od spryskiwaczy zebrały bardzo dobrze. Ogólnie dobrze przylegają.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj mi parę dni to sprawdzę je przy prędkościach :-) nie miałem zbytnio od czasu ich założenia gdzie się pobujac. Przy około 120 było git ale wiem że trzeba dać porządnie ;-)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

---------- Post dopisany 14-09-2013 at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany 13-09-2013 at 22:13 ----------

Dziś spokojne 140 i dalej są na swoim miejscu

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje przyszły dzisiaj Założone Zobaczymy jak będzie się spisywały Dzisiaj u mnie pada. Zauważyłem że od pasażera końcówkę nie dociska tak mocno jak od strony kierowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przy dużych prędkościach ... wyprofilowane dobrze ? nie podrywa ich ?

hornet

to Ty szybko jezdzisz ?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje przyszły dzisiaj Założone Zobaczymy jak będzie się spisywały Dzisiaj u mnie pada. Zauważyłem że od pasażera końcówkę nie dociska tak mocno jak od strony kierowcy

A które zamówiłes? Te co ja?

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...