Skocz do zawartości
IGNOROWANY

pióra do wycieraczek-HQ AERO DYNAMIC...


makovic

Rekomendowane odpowiedzi

Wycieraczki już założone, kupione z aukcji z pierwszego postu, moje spostrzeżenia na szybko.

Na plus:

- ogólne wykonanie na przyzwoitym poziomie

- cena

Na minus:

- pióro kierowcy na dolnym końcu wycieraczki nie dolega dobrze do szyby co w efekcie daje pasek 2-3cm nie wytartej szyby

- zasuwki mocujące nie trzymają aż tak mocno jak w ori wycieraczkach, ale póki co są na swoim miejscu

- zdarzają się piski, po użyciu spryskiwaczy oraz rano kiedy mgła zalega na szybie (o ile to ma jakieś znaczenie to szyba przednia prawie nowa, wymieniana w marcu)

Póki co nie było u mnie ulewnego deszczu więc na ciężkie warunki trzeba poczekać.

Na chwilę obecną uczucia mam mieszane co do tego produktu. Używałem dotychczas w różnych samochodach drogie Boschki Aero i w ich przypadku różnica była zauważalna od razu. Tutaj kusi cena o połowę niższa.

Pojeżdżę, powycieram szybę, poczekam aż się ułożą dobrze i napiszę jeśli się coś zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje przyszły dzisiaj Założone Zobaczymy jak będzie się spisywały Dzisiaj u mnie pada. Zauważyłem że od pasażera końcówkę nie dociska tak mocno jak od strony kierowcy

A które zamówiłes? Te co ja?

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Tak te same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam i u mnie równo dociska w każdym fragmencie. Jak narazie jestem bardzo zadowolony.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Ja tez zamontowałem już... wszytko ok na chwilę obecną ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam wycieraczki ALCA, cena za sztukę ok. 11-13 zł. Używałem i super zbierały wodę, po około 10 msc jedna zaczynała już słabo ścierać, ale za taką cenę można zmienić wycieraczki 2x do roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam wycieraczki te nadawały się do 3 typów mocowań w autach. Dla pewności musiałbyś sprawdzić, bo nie chce wprowadzać w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupilem wkoncu :D

Tak jak było wcześniej napisane - zasuwki nie trzymają zbyt dobrze, udało mi się jedna zgubić podczas jazdy :/ Na szczęście nie zwiało mi wycieraczki, bo akurat padał deszcz.

Dobrze że miałem w zapasie oryginalne zasuwki, zmieniłem i jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...