Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nie pali


piotrekw

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich mam do was pytanie mam audi a4 1.9 tdi z 2005 roku i tu wlasnie mam problem bardzo dziwny mianowicie jeśli jest zimny odpala bez problemu ale jak już się zagrzeje i postoi z 10 min to nie ma szans zapalić co to morze być proszę o pomoc jeśli to możliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrusznik do regeneracji bo za wolno juz kręci i nie podaje komp paliwa na ciepłym.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozrusznik moze krecic jak szalony ale szczotki i tuleje moga juz być do wymiany, druga rzecz akumulator za słaby i ostatnia to dawka rozruchowa paliwa.

Najlepiej sprawdz odpinajac czujnik temp wody przejedz sie zagrzej auto i wtedy sprobuj odpalic na odłaczonym czujniku jak zapli od strzała to dawka paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akumulator zalozylem od seta Alhambry bosch 100ah kreci super ale mam jedno pytanie podczas kręcenia na wyświetlaczu mam komunikat brake jak hamulec stopu morze to ma cos wspólnego

---------- Post dopisany at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ----------

kumpel miał tak w pasku i trzeba było wymienić czujnik ten nad pedalem hamulca

---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:14 ----------

komp był podpięty i nic nie pokazuje czujnik odpinałem i to samo tydzień temu ful serwis pasek rozrz olej filtry świece żarowe no wszystko co trzeba

---------- Post dopisany 11-09-2013 at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany 08-09-2013 at 19:18 ----------

:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwony wykrzyknik na fisie podczas kręcenia rozrusznikiem oznacza problem z napięciem w instalacji elektrycznej.

Jak piszesz że na drugim , sprawdzonym aku jest to samo, to obstawiam utlenione lub niedokręcone końcówki kabli prądowych rozrusznika, masy silnika, ewentualnie zwarcie w rozruszniku :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zobacz ile kosztuje regeneracja u mnie około 100zl.Niestety musiałem nowy kupić bo jest z przekładnia planetarna i jeden trybek juz wyzabkował. Kupiłem zamiennik HP i 2 lata już się sprawdza a 600 kosztował nowy.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś widziałem ze vag pokazuje obroty. Zapomniałem tylko ile ma być minimalnie by zapalił silnik. Tak można sprawdzić czy rozrusznik wyrabia normę.

O min 250 rpm

https://www.youtube.com/all_comments?v=_RhrslUj0ZE

Sony Xperia Tapatalk 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akumulator zalozylem od seta Alhambry bosch 100ah kreci super ale mam jedno pytanie podczas kręcenia na wyświetlaczu mam komunikat brake jak hamulec stopu morze to ma cos wspólnego

---------- Post dopisany at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ----------

kumpel miał tak w pasku i trzeba było wymienić czujnik ten nad pedalem hamulca

---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:14 ----------

komp był podpięty i nic nie pokazuje czujnik odpinałem i to samo tydzień temu ful serwis pasek rozrz olej filtry świece żarowe no wszystko co trzeba

---------- Post dopisany 11-09-2013 at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany 08-09-2013 at 19:18 ----------

:shock3:

trzykrotny komunikat na fisie brake może równie dobrze oznaczać słabe aku tyle że zawsze wyświetla się po przekręceniu zapłonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...