Skocz do zawartości
IGNOROWANY

silnik 2.4 a instalacja lpg. ?


arkady89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam do kupienia audi a4 b6 z silnikiem 2.4 o przebiegu 250 tys km. Czy ten silnik nadaje się do lpg i czy przy takim przebiegu jest sens inwestować w montaż instalacji lpg? Czekam na jakieś sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadaje się jak najbardziej tylko oczywiście koszt będzie większy ze względu na V6.250 tys.to faktycznie nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co najmniej trzy tysie trzeba dać

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

znam osobiście dwa stare passaty co mają po około 500 000 km i jeżdżą na gazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam 2.4 i na instalke wydałem 3.200 i autko smiga elegancko:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam również 2.4 V6 2003r.. i co 1000 tyś kilometrów wyskakuje mi błąd check engine co to może być.... kasuje go w ten sposób że odłanczam kleme na parę sekund...Czy ktoś z Was wie o co tu chodzi.. prawdopodobnie o mieszanke ale byłem u gazownika i wychodzi ze jest wszystko ok... Czy ktoś z was posiada wiedzę na temat tej usterki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmien gazownika

wg mnie najpredzej sterownik przekracza 25 % dopasowania dawki przez to wali bleda. skasujesz go poprzez odpiecie o od nowa rosna wartosci poza doposzczalne i to samo.

jak gazownik sprawdzal instalke? pojechalscie w trase? sprawdzil wskazania przeplywomierza sondy itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Arek na forum się rozejrzy to może jakiś dobry zakład od gazu znajdzie blisko siebie, ja o warszawie lub okolicach słyszałem ze dobrze robią, Poziek nawet chyba wspominał jeśli dobrze pamiętam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vag podłaczony grupa dane krotko terminowe i długoterminowe wychylenie w procentach i interfejs do gazu i w droge najlepiej z kims jechac i regulować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepne się pod temat bo nie chce zasmiecać. Ile by spaliła taka A-czwóreczka w samym mieście przy srednim traktowaniu pedału gazu od czasu do czasu przyciskajac mocniej :) jaka jest waszym zdaniem róznica w spalaniu pomiedzy silnikiem 2.4 a 1.8T?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...