Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spolszczenie menu concert


Świetlikx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy ktoś z kolegów może polecić fachowca, który dokona wgrania polskiego menu/spolszczenia.
Najchętniej w województwie mazowieckim.
Nie jestem mocny z holenderskiego :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tam masz w aucie za sprzet ale popytaj tu ===> Naviservice.com.pl - okablowania do systemów nawigacji satelitarnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx za szybką reakcję :)

---------- Post dopisany 23-09-2013 at 11:24 ---------- Poprzedni post napisany 18-09-2013 at 17:19 ----------

Okazało się, że do mojego radia Low NAVISERVICE nie mają obecnie spolszczenia.

Możecie jeszcze kogoś polecić? Jakie są koszty takiej usługi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz do Darka powołaj się na Jarka :grin: (ale to brzmi :facepalm: )

ogarnie Ci polysky jazyk

Kontakt - Polskie Menu - Nauczymy Twoje Auto Języka Polskiego !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam tego kolege wszystko co zwiazane z elektronika ,bardzo szybko wam ogarnie :wink:Audi A4 A5 Q5 MMI 3G POLSKIE MENU MAPA 2013 LEKTOR (3603313778) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM.

PO SPOLSZCZENIU MMI2G MAM PROBLEM Z CZUJNIKAMI PARKOWANIA ( a dokładniej czujniki działają ale na wyświetlaczu MMI nie jest wyświetlany samochod i nie pokazuje gdzie zagrożenie się znajduje przed aktualizacją był widoczny),

DRUGIM PROBLEMEM JEST NIEWIDOCZNE WEJŚCIE AUX (przed aktualizają po włączeniu funkcji media było widoczne CD, AUX teraz tylko CD)

PROSZĘ O POMOC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a szukałes cos ? :)

http://mr-fix.pl/wpis/mmi-2g-aktywacja-aux-in/


http://mr-fix.pl/wpis/mmi-2g-opis-ukrytego-zielonego-menu/

co do PDC to sprawdz w opcji CAR czy masz właczony wizualizacje, zreszta teraz masz po Polsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

Czy ktoś orientuje się czy opcja wyboru języka polskiego w radiu Concert oznacza, że radio ma wgrany polski język?

Podczas zabawy z kodowaniem zauważyłem, że w kanale 56-Radio, w Byte 7 jest lista rozwijana z wyborem language. Ku mojemu zdziwieniu jest tam opcja Polish. Niestety po wybraniu tej opcji na wyświetlaczu nadal jest english :kwasny:

bc8dff8a207d13a5med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy wgrywanie spolszczenia różni się jakoś od wgrywania do MMI 2G? Dodam że mam zwykłe radio Concert 3 ze sterowaniem na desce rozdzielczej bez navi. Concert ze slotem na karty SD oraz podpiętym Audi Music Interface. W ogóle to nie umiem dokładnie określić co to za system

Edytowane przez adameksc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jedna firma w PL co to robi...........tylko cena zabija :kwasny:

http://allegro.pl/polskie-menu-audi-concert-symphony-i5131965089.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam radio concert i potrzebuję polskiego menu, kolorowy wyświetlacz audi a4b8 oraz aktualizację oprogramowania, proszę o pomoc

Witam,

widzę że od napisania postu minęły już prawie 2 lata, ale jestem w tej samej sytuacji - radio concert, audi infotainment a nie MMI i potrzebuję spolszczenia.

Czy auto zostało spolszczone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spolszczenia co CONCERTA nie znajdziesz na necie .........zapomnij ze kto udostepni .

Cena to gdzies 800 pln ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś problem ze spolszczeniem mmi 2g ? Mianowicie spolszczenie wgrywa mi się do 99% i wyskakuje napis CD- oder Filesystem-Problem.

4d55b5bca1cda19c52fd5a09ca26cb6d.jpg

Próbowałem na dwóch zmieniarkach i nic nie pomagało. Wszystkie płyty wyciągnięte. Robiłem update 3 cd i wczytuje je bez problemu. Oprogramowanie 5570

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Edytowane przez maryoushek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odp na pytanie zmien plyty :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety nie umiem sobie odpowiedzieć dla tego pytam.

nagrywałem na plytach sony, werbatim tdk shivaco i na różnych nagrywarkach pionier lg plextor i na dwoch różnych komputerach stacjonarnych, jedem laptop

spolszczenie brałem z forum i nie tylko.

Można zamknąć. Spolszczenia były złe.

Pozdrawiam.

Edytowane przez maryoushek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...