Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co sądzicie o tych tkaninach na podsufitke?


Sliwka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przy okazji ściągnięcia podsufitki i wszystkich słupków chce wymienić obicie - zaczęło się delikatnie odklejać od sufitu i raczej nie mam na co czekać, zwłaszcza że wszystko już zdemontowane.

I teraz pojawia się pytanie - jaką tkaninę wybrać? Chciałbym obić podsufitke oraz przednie i tylne słupki. Problem jest taki, że chciałbym wybrać materiał nieco ciemniejszy od oryginalnego i nie wiem czy to sie jakoś skomponuje z rączkami/słonecznikami/lampkami. Ktoś ma jakies doświadczenie w tej dziedzine? Co sądzicie, czy ciemniejszy materiał bedzię ok? Myslałem też ze moznaby obkleic jasne elementy plast dipem.

Material jaki chciałbym wybrac to najlepiej perforowany:wink: ale musu nie ma, przejade sie do hurtowni i zobacze co maja. Poki co rozmyslam na takimi materialami:

1. Tkanina Samochodowa 255

2. tkanina Samochodowa 21 (podobny do obecnego, jesli nie taki sam)

3. Alicante Extra Perforowana - Hurtownia Tapicerska Trend - materiały obiciowe - tapicerskie - podsufitki - tapicerka samochodowa - pianki - narzędzia

4. SAM02 Tkanina samochodowa na podsufitkę - Hurtownia Tapicerska Trend - materiały obiciowe - tapicerskie - podsufitki - tapicerka samochodowa - pianki - narzędzia

5. SAM03 Tkanina samochodowa na podsufitkę - Hurtownia Tapicerska Trend - materiały obiciowe - tapicerskie - podsufitki - tapicerka samochodowa - pianki - narzędzia

6. SAM257 Tkanina na podsufitkę - Hurtownia Tapicerska Trend - materiały obiciowe - tapicerskie - podsufitki - tapicerka samochodowa - pianki - narzędzia

7. Skaj Nokturn z pianką perforowany - Hurtownia Tapicerska Trend - materiały obiciowe - tapicerskie - podsufitki - tapicerka samochodowa - pianki - narzędzia - skaj - czy to sie w ogole nada?

Proszę o wszelkie opinie - bede bardzo wdzieczny bo nie wiem na co sie zdecydowac, a szkoda zeby dobrych pare h poszlo na marny efekt. Za porady w stylu kup od S4 dziekuje - zdecydowalem ze robie to sam.

Z gory dzieki:naughty:

EDIT: obecnie autko kolorystycznie jest zestawione dokladnie tak jak to (za wyjatkiem pokrowcow na fotele ktorych nie posiadam):

https://img2.sprzedajemy.pl/540x405_audi-a-b-klimatronik-tempomat-al-21052267.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest też zakupić tak jak pisał poprzednik z hurtowni tapicerskiej, ja skorzystałem z http://www.tapicerskie.com.pl/ ponieważ jest tam duży wybór i dobrałem taki materiał jaki mi pasował za małą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...