Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Podświetlenie bagażnika nie działa


grzesioo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!! (Audi A4- 1995, 1,8)

Mam w bagażniku dwie lampki jedną na boku (po stronie kierowcy) a druga na suficie :)bagażnika, ale obie się nie palą :( Nie wiem dlaczego - macie jakieś sugestie?? A noże gdzieś się włącza?? (nie działają po otwarciu bagażnika, ani po włączeniu światełka w kabinie. Może jest jakieś miejsce, gdzie przecierają się kable??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mam do sprawdzenia włącznik w zamku i kabelki przy zawiasie klapy. Żarówki są dobre.

Nie zauważyłem w zamku włącznika - za słabo się przyglądałem :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wylacznik jest w zamku klapy :wink:

Wydaje mi się , że nie jest w zamku , bo jak przymkniesz klape troche bardziej to światło gaśnie ........tak jak w lodówce :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włącznik jest w samej klapie, takie małe plastykowe pudełeczko z kulką w środku, i jak sie otworzy klape to ta kuleczka tam sobie przeleci i zewrze obwód i światełko sie świeci, a dlaczego nieświeci u kolegi?? bezpiecznik, może brak żarówek, może być kabelek w klapie złamany, trzeba szukać,próbówka i naprzód, lampki świecą się bez względu czy sa włączone światła czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) rozkręciłem tapicerke na klapie, odnalazłem włącznik z kulką, rozebrałem, przeczyściłem i działa. :) dzięki za porady i informacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podłącze się pod temat, sprawdziłem wszystko,zarówki,bezpieczniki,kable i szukałem tego mikrowłącznika, niestety go nie znalazłem, zdjąłem tapicerke z klapy bagażnika i widziałem tam tylko mechanizm od otwierania zamka centralnego. Poszperałem tam, sprawdziłem ten mechanizm otwierania i nic. Sprawdziłem też dodatkową mase i też nic. Nie mam pojęcia gdzie leży problem. Czy jest taka możliwość,ze ja nie mam tego mikrowłącznika?? Bo go nie znalazłem, dodam ze mam sedana z 97roku,[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 15:22_________________________________________________znalazłem ten mikrowłącznik w zamku,nie bylo kulki, wsadziłem, popatrzyłem te cięgła co tam sa, przyginałem odginałemi sprawdzalem czy wszystko dziala...niestety...nic nie działa :/ jest tak jak było :wallbash: i juz nie wiem gdzie mam tego szukać:/ <hepl>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...