Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Malowanie felg na opolszczyznie


Gaszka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ktos ma sprawdzonego fachowca od malowania felg? Wiadomo, proszkowo najlepiej i solidnie. Mam obecnie pomalowane 17-tki ale chcialbym zmienic ich kolor i ogolnie poprawic robote bo nie byly super zrobione. Mile widziane okolice KK, Krapkowic, Glubczyc. Moze byc tez na slasku bo do Raciborza i okolic daleko nie mam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kedzierzynie jest koleszka co maluje proszkowo. Aktualnie robi mi Alu 18 na zime w grafitowym półmacie. Prawdopodobnie w pon odbiore felgi to zdam relacje z foto jak to zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kedzierzynie jest koleszka co maluje proszkowo. Aktualnie robi mi Alu 18 na zime w grafitowym półmacie. Prawdopodobnie w pon odbiore felgi to zdam relacje z foto jak to zrobił.

a cenowo jak ?

Bo kolega dał kiedyś do malowania felgi miał delikatnie porysowane i zrobili mu to za 80zł/szt po malowaniu 2 lata i jest ok z nimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kedzierzynie jest koleszka co maluje proszkowo.

A kto to i ile bierze za malowanie, piaskowanie? Prostuje tez ew. i uzupelnia braki na rantach np?

Mi malowal ktos w KK proszkowo i zepsul robote.

Jest tez w Kozlu gosciu, maluje normalnie, proszkowo, prostuje, uzupelnia braki, spawa, wszystko co sie da zrobic z felga. Robota podobno profi ale ceny jak dla mnie nie do przyjecia bo przewyzsza to kilkakrotnie kwote jaka dalem za 17-tki ;)

W Raciborzu takie cos znalazlem lakiernia proszkowa i renowacja felg Racibórz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prostowac raczej nie prostuje. Ubytki stara sie wygladzac bo piaskuje, potem podklad i do pieca potem matowanie i kolor i znowu do pieca... Mi pow 350zł za 4szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje tez mialy byc piaskowane itp a czy byly ... Nie jestem pewny do konca bo sie az tak nie znam ale spodziewalem sie lepszego efektu ( chyba, ze wymagam zbyt duzo;) ). Coz ja moge powiedziec. Odbierzesz to chetnie zobacze z bliska efekt. Ciekawe swoja droga czy to ta sama osoba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koles robi tam gdzie inparco w kedzierzynie bylo gdzie wklady do zniczy robili...

o to znam gościa i zerdolił koledze felgi mam nadzieje że tobie zrobi lepiej i jakie felgi będą na zime ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co zrobil ze spierdolil?

jak patrzysz na felgę to widać chropowatości i w niektórych miejscach za dużo lakieru w dodatku są zacieki :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi piaskowal i malowal w podklad te od BMW i zle nie zrobil za ta cene.

dla tego mówię że może miał zły dzień na malowanie dla kolegi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic zobaczymy:)

---------- Post dopisany 15-10-2013 at 10:23 ---------- Poprzedni post napisany 09-10-2013 at 17:29 ----------

Wrzucam obiecane fotki:

Kolor antracyt półmat. Cena za 4 szt: piaskowanie, malowanie podklad piec, szlifowanie, malowanie kolor piec: 300zł

vpjh.th.jpgw2zw.th.jpg0ejj.th.jpgc3rc.th.jpgoyw1.th.jpg

Wyszlo jak na foto powierzchnia po proszku nigdy nie bedzie taka jak po lakierze z pistoletu. Ale wytrzymala wczoraj niechcace uderzylem felga jedna o druga i nawet sladu nie ma a uderzylem dosc mocno. Mi sie osobiscie podoba no i musicie zwrocic uwage na to ze koles robi glownie elementy przemyslowe i piaskuje metalowe rzeczy wiec i tak nie jest zle za ta cene...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic zobaczymy:)

---------- Post dopisany 15-10-2013 at 10:23 ---------- Poprzedni post napisany 09-10-2013 at 17:29 ----------

Wrzucam obiecane fotki:

Kolor antracyt półmat. Cena za 4 szt: piaskowanie, malowanie podklad piec, szlifowanie, malowanie kolor piec: 300zł

http://imageshack.us/a/img407/9089/vpjh.th.jpghttp://imageshack.us/a/img29/6296/w2zw.th.jpghttp://imageshack.us/a/img850/2641/0ejj.th.jpghttp://imageshack.us/a/img17/4139/c3rc.th.jpghttp://imageshack.us/a/img849/2929/oyw1.th.jpg

Wyszlo jak na foto powierzchnia po proszku nigdy nie bedzie taka jak po lakierze z pistoletu. Ale wytrzymala wczoraj niechcace uderzylem felga jedna o druga i nawet sladu nie ma a uderzylem dosc mocno. Mi sie osobiscie podoba no i musicie zwrocic uwage na to ze koles robi glownie elementy przemyslowe i piaskuje metalowe rzeczy wiec i tak nie jest zle za ta cene...

wyszło bardzo ładnie i tylko 300 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...