Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampy przednie/tylnie A4 B5


rychchu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie oryginalne szybko się niszczą są z taniego plastiku.

Bez cięcia są ori S4 z soczewką i oddzielnymi kierunkami ale drogie są dość.

Ja bym przemyślał te ciecie nadkoli :)

dobra to jak bym miał ciąć to jakie wtedy zamontować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy polift do audi A4 b5 :)

Na forum jest obszerny temat o wymianie, więc powinno pójść gładko. Sam z niego korzystałem i obyło się bez niespodzianek :)

Co do zakupu takich lamp proponuje założyć temat w kategorii kupię części na forum :) lampy najlepiej kupić wraz z kostkami i silniczkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tyłem wiele nie zdziałasz, jedyne rozsądne wyjście to wstawienie LEDów w ori lampy

przód tylko polift, żadne ringi czy sonary, jeśli Cię nie ciśnie to może coś mi się trafi w rozsądnej cenie

silniczkli pasują chociażby z punto, wtyczki nowe z pinami na allegro po 13zł, więc z tym nie ma problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko małe. Żeby wsadzić lampy poliftowe do mojego przedlifta (lampa oddzielnie i kierunkowskaz oddzielnie) trzeba rezać błotnik. A jeśli by się wymieniło błotniki na poliftowe??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeden błotnik i tak do wymiany to przy okzaji wymienie sobie oba na poliftowe. Są jakoś innaczej mocowane czy tak samo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie mocowan to chyba ktoś wspominał ze na gorze jest różnica w rozstawie śrub. Ale napewno nie zgra Ci środkowa listwa drzwi przedlift (wąska listwa) i nowego bfotnika polift (szeroka listwa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślisz że gdyby usunąć listwę z błotnika przy lakierowaniu to będzie to jakoś wyglądać? Bo sam zamierzam zrobić coś takiego ale nie wiem jak to wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie wiem bo nie usuwalem listwy srodkowej z blotnika. Ale w drzwiach sa po niej otwory więc pewnie będzie i na błotniku podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prawdopodobnie mocowania pod listwy są takie same, więc albo zmiana w błotniku na wąską lub w drzwiach na szerokie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi nie tyle o mocowania co o wyprofilowanie błotnika i drzwi. Zakładając błotniki z lifta i tak będę je lakierował więc otwory po listwie można usunąć, zastanawia mnie tylko czy będzie to wyglądać dobrze bez tej listwy. Dodam że w przyszłości chciałbym założyć drzwi z lifta i też raczej usunąć listwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie przymierzam się do kupna i załorzenia tego zestawu : http://allegro.pl/soczewkowe-lampy-przednie-ringi-audi-a4-b5-94-98-i5639985469.htmlhttp://allegro.pl/lampy-tylne-nowe-audi-a4-b5-sedan-94-00-smoke-depo-i5276367102.html mi się podoba audi rok 94' mam lampy dzielone osobno kierunki i same lampy powiecie mi czy bede musiał coś przerabiać czy wejdą w miejsce starych lamp i czy gniazda do podłączenia będą te same. I jeżeli ktoś już ma lub miał czy są solidne czy raczej na rok ?

Edytowane przez MateuszZS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przód kup lepiej valeo,używki dostaniesz dużo taniej.Jest trochę rzezbienia,ale na forum jest poradnik jak to zrobić.Dodatkowo wtyczki do lamp poliftowych i wsio.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto Ci odpowie na temat przednich lamp ?

tu nie ma takich co tego czegoś używają :grin:

jakość marna i to nie świeci, lepiej widać przy włączinej pozycji na przedliftowych

jeśli nie chcesz ciąć błotnika to szukaj s4 lub na ich wzór, ale najlepiej wygląda zespolona soczewka valeo i bez problemu w 300zł się można zmieścić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 600zł to można już dorwać czarne bixenony na poliftach valeo, a to już najwyższa półka. To co pokazałeś to półka najniższa. Miałem sonary po poprzednim właścicielu, wniosek jeden - nigdy więcej chinoli

Edytowane przez Fenrir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...