Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampy przednie/tylnie A4 B5


rychchu

Rekomendowane odpowiedzi

i tu wlasnie problem gdyz na wszystko patrzysz przez pryzmat swojego pogladu i nie dopuszczasz innego :wink: ja nie mowie ze dla mnie wybor ledow jest najlepszym woborem, czy tez ringow:facepalm: ale potrafie to uszanowac i ze tak powiem tolerowac, bo to ich sprawa co maja na aucie, to oni beda jezdzic w tym aucie codziennie i sie mu przygladac:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle narzucam a uprzedzam bo czesto bylo na tym forum ze komus sie bardzo te lampy podobaly a po zalozeniu nagle urok stracily ale tak to jest poki sam nie dotkniesz nie uwierzysz. Z tym ze niedopuszczam do siebie innej wersji to niezgodzilbym sie, gust przez to spaczone forum juz mam na tyle wyrobiony ze wiem co sie sprawdzi a co nie, a jeszcze branza w ktorej siedze mnie bardziej w tym utrwala. Ale tak to jest jak sie siedzi w jednym modelu od 7lat i kolekcjonuje wszystkie znalezione zdjecia haha

Wyslane moim casio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat lamp bardzo mi się spodobał, aczkolwiek Kowi nie wyczerpał tematu :kox:

polując na ciemne lampy tył napotkałem coś takiego, niestety uszkodzone:

Lampy lampa tylne tylne AUDI A4 B5 czarne smoked tuning komplet Kutno ? Tablica.pl

czy ktoś się spotkał z takowymi? Kto w ogóle coś takiego produkuje/produkował ?

a ktoś sie wypowie na ten temat ? Otonął bowiem w tym waszym sporze :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat lamp bardzo mi się spodobał, aczkolwiek Kowi nie wyczerpał tematu :kox:

polując na ciemne lampy tył napotkałem coś takiego, niestety uszkodzone:

Lampy lampa tylne tylne AUDI A4 B5 czarne smoked tuning komplet Kutno ? Tablica.pl

czy ktoś się spotkał z takowymi? Kto w ogóle coś takiego produkuje/produkował ?

a ktoś sie wypowie na ten temat ? Otonął bowiem w tym waszym sporze :kox:

Kumpel w robocie ma takie lampy w b5 sedan, kolor auta ciemny granatowy nie metalik i mi się to w ogóle nie widzi. Może na jaśniejszym aucie lepiej by to wyglądało, a tak to jakieś takie to zlane ze sobą. Dla mnie lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że nawet jeśli chodzi o zwykłe soczewki z czarnym środkiem takie jak przedstawił Kowi to trzeba mieć odpowiedni grunt żeby sobie takie założyć bo jeśli dajmy na to ktoś nie uczynił jakiś modów tj, gleba albo jakiaś ładna felga to według mnie dziwnie takie czarne lampy wyglądają na seryjnym nadwoziu :wink: Ja u siebie zakładam lampy na wiosnę i w zasadzie wybiorę najbezpieczniejszą opcję czyli srebrne soczewki tak jak wychodziły ori. Co do tylnych lampy to te smoked trochę mi golfami śmierdzą :decayed: Mnie się podoba seria ew. można trochę przyciemnić ale bardzo delikatnie aby tylko pogłębić odcień czerwonego :wink: Dla mnie to tyle jeśli chodzi o modzenie lamp :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda na ledach ale może podchwycisz temat

LED - KLARGLAS Rückleuchten Audi A4 B5 94-00 NEU SMOKE | eBay

a tu na alledrogo

LAMPY TYLNE NOWE AUDI A4 B5 SEDAN 94-00 SMOKE DEPO (3810435046) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Wydaje mi się, że te co pokazałeś to się wzięły stąd, że ktoś sobie sprowadził auto zza granicy już z takimi lampami i pewnie sprzedaje bo mu się nie podobały, no innych nie ma przypominających te Twoje. Pozostaje tylko czekać i kupić z drugiej ręki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda na ledach ale może podchwycisz temat

LED - KLARGLAS Rückleuchten Audi A4 B5 94-00 NEU SMOKE | eBay

a tu na alledrogo

LAMPY TYLNE NOWE AUDI A4 B5 SEDAN 94-00 SMOKE DEPO (3810435046) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Wydaje mi się, że te co pokazałeś to się wzięły stąd, że ktoś sobie sprowadził auto zza granicy już z takimi lampami i pewnie sprzedaje bo mu się nie podobały, no innych nie ma przypominających te Twoje. Pozostaje tylko czekać i kupić z drugiej ręki :wink:

No też tak mi się wydaje, że tylko czekanie pozostaje, bo ledy mi się nie widzą w aucie z epoki "przedledowej" :facepalm:

Z dymionych klasycznych to stosunkowo często zdarzaja się In Pro, lecz one mają strukturę jak pierwsze lampy do a4, z pomarańczowym kierunkiem, tylko całe przyciemnione, a to mi się średnio widzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisz sonar lub ringi i znajdziesz

http://olx.pl/oferta/lampy-przednie-sonar-audi-a4-b5-94-98r-CID5-ID7rjhH.html#5655b89db3

http://olx.pl/oferta/lampy-audi-a4-b5-CID5-ID71YRT.html#5655b89db3

mialem okazje kupic dayline za 60zl, jedna bez uchwytow, wiec ktos zdesperowany pogoni Ci te swieczki ponizej 200zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam, żenada total...

Beznadziejna jakość wykonania, spasowanie, i sama jakość świecenia. Nie kupuj bo będziesz żałował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://iv.pl/images/98693404835587435721.jpg

http://allegro.pl/lampy-nowe-audi-a4-b5-94-98-soczewki-ringi-chrome-i4674765291.html

Co myślicie o takich lampach? Czy to wogóle zda egzamin? Będzie w nocy coś widać? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://iv.pl/images/98693404835587435721.jpg

http://allegro.pl/lampy-nowe-audi-a4-b5-94-98-soczewki-ringi-chrome-i4674765291.html

Co myślicie o takich lampach? Czy to wogóle zda egzamin? Będzie w nocy coś widać? :D

tak, pole burakow :hi:

I fanow marki bmw turlajacych sie ze smiechu z a4 w M pakiecie ^_^

Edytowane przez TyBucu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko dotyczących tylnich lamp z przed lifta na II lift ,otóż ,który kabelki trzeba podmienić?I drugie pytanie jak te kabelki z tej kostki wyciagnac :P

Edytowane przez damianw412
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsteczny z kierunkiem,

nie wiem jak wyciagnac, bo nie mialem takiej potrzeby, w ostatecznosic przetnij i zamien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ogarnąłem który z którym kablem zamienić ale dalej nie wiem jak te zasrane kabelki wypiąc...jestem na etami otwarcia obudowy od wtyczki i dalej nie wiem jak to wypiąć...ktoś ma jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy dwie igły lub szpilki, trochę pomyślunku i wychodzą piny. Pierwszy będzie ciężko wyjąć ale jak już Ci się uda to potem będzie łatwo z każdym. Po prostu musisz to wyczuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...