Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon


Daniooo7

Rekomendowane odpowiedzi

Narva range power white h7 , jedynie te żarówki (posiadam od 6 miechów) dają najbardziej białą poświatę z wszystkich tu wymienionych ,na pewno białe nie są nightbreaker, blue vision

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też się nad żarówkami zastanawiam, a co sądzicie o tych zestawach xenon z allegro po 200 zł? Drugie pytanie, czy można standardowe lampy przerobić na xenony ale tk aby były jak oryginalne?

hidy z allegro sobie odpuść, same z nimi problemy.

jak chcesz ori xenon to w tych lamoach to masz wstawiasz projektor pod d1s,d2s, d3s, d4s do tego przetwornice palniki. samopoziom spryski i masz w pełni legalne xenony.

ale można tak jak mówi Fr0styyy.

lepiej wsadzić porządny projektor bixenonowy. do tego wszystkie potrzebne elementy i dopiero będzie to porządnie swiecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEW Ring H7 Xenon Ultima Bulbs Brightest Road Legal Bulb Just Released | eBay

2 X Xenon White H7 55W 12V Super Bright Headlight Bulb | eBay

nie piszcie że nie ma takich żarówek bo są,widziałem u kumpla i myslałem ż xenony wrzucił :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkuszony niewiem czym zakupilem dzisiaj zarowki ,,Bosma blue laser" na obrazku bardzo ladnie wyglada , w czasie kiedy na dworzu bylo widno tez calkiem niezle. Nastaw wieczor i wyjechalem swoim autem i nie pamietam kiedy ostatnio bylem tak zawiedziony. W ogole nic nie bylo widac na drodze. Po przejechaniu paru km. Stanalem na parkingu i jak szybko zalozylem te zarowki to tak samo szybko je wyrzucilem do kosza. NIE POLECAM wyrzucone do kosza 36 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat trafilo wczoraj jedna H7 Philips Blue Vision Ultra. Wytzymaly ponad rok, swiatlo z xenonem ma malo wspolnego, ale nie jest zolte, tylko daje ladne biale swiatlo. W nocy widac swietnie.

Jutro maja dotrzec zamowione nowe Osram Cool Blue Intense (nie bralem hyper, bo ponoc jest masakra na mokrym.... No i homologacji brak).

Porownam jutro kolor swiatla philipsa i osram bo teoretycznie osram jest 4200k, philips 4000k... Powinno byc porownywalnie bialo;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro maja dotrzec zamowione nowe Osram Cool Blue Intense (nie bralem hyper, bo ponoc jest masakra na mokrym.... No i homologacji brak).

Porownam jutro kolor swiatla philipsa i osram bo teoretycznie osram jest 4200k, philips 4000k... Powinno byc porownywalnie bialo;),,

Kolego czekam na twoja opinie na ten temat ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osram cool blue intense zalozone. Roznica w stosunku do philipsow niezauwazalna tak jak myslalem, swiatlo jest biale, widocznosc w nocy i na mokrym identyczna. Philipsy jedynie maja lekko bardziej zabarwiona na niebiesko banke, ale tak jak pisalem roznicy po zaswieceniu zadnej. Zobaczymy teraz jak z trwaloscia bedzie, bo tak jak pisalem poprzednie philipsy wytrzymaly rok na trybie skandynawskim (odpalanie samochodu na wlaczonych swiatlach).

Chcialbym jedynie jeszcze raz podkreslic, reklamowanego tak bardzo efektu xenonu zarowno w phillipsach blue vision ultra jak i osram cool blue intense NIE DOSWIADCZYCIE:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od dwóch lat polecam wszystkim Osram Night Breaker

Szukana fraza: h7 żarówka // Elementy i podzespoły, części elektroniczne / TME

Świecą zazwyczaj równo rok czasu. Barwa biała, oświetlają również dobrze drogę w nocy podczas deszczu nie jak niektóre niebieskie przy których nic wtedy nie widać...

Wieczorkiem mogę podesłać fotkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przed wczoraj kupiłem osramy wydaje mi się, że właśnie nigdt breaker, też +90 ale żarówki są całe przeźroczyste, nie ma na nich tego niebieskiego, światło jest rewelacyjne jak na zwykłe żarówki, i białe. także polecam zapłacić za dobre żarówki kilka złotych więcej niż żałować. i żadnych tych śmiesznych ksenonów - to jest tragedia...

a co do wytrzymałości żarówek to moim zdaniem nie ma co się o to pytać, bo żarówka jak jest używana to z biegiem czasu też świeci coraz gorzej wydaje mi się i warto wymieniać żarówki co jakiś czas. i oczywiście sprawa nadrzędna - dobre ustawienie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a takie male pytanie co do zarowek w halogeny w przeciwmgielne? ma ktos jakies co moze polecic? chodzi mi o takie ktore po zapaleniu w czasie MGŁY naprawde zaswieca dobrym swiatlem i pomoga;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...