Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon


Daniooo7

Rekomendowane odpowiedzi

Niby nie, ale ja miałem taki przypadek na przeglądzie że dopatrzył się w reflektorze, że nie są to żarówki, tylko diody i cóż na przegląd musiałem zmienić na zwykłe żarówki i tak na razie zostawiłem. Może też podczas kontroli policyjnej też ktoś się doczepi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie spali tylko odblaski mogą się łuszczyc w niektórych autach lub żółknąć od temperatury. Pomijam już kwestie legalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka kupilem te zarowki PHILIPS X-TREME VISION H7 +130%

i gorZej swieca jak zwkle h7. Dlaczego? swieca bardziej w dol

Jeśli nadal masz z nimi problem to wyślij do Philipsa.

Sprawdź na opakowaniu prawdopodobnie produkt POLAND.

Kiedyś miałem problem z ich żarówką i bardzo profesjonalnie podeszli do sprawy.

A czy ktoś z Was próbował żarówki h7 o mocy 100W? Czy to jakiś chwyt czy jak?

A sprawdziłeś czy te żarówki mają homologację ?.

Raczej offroad.

Sprawność takich żarówek krótka, reflektor może mocno ucierpieć co do kostek to należy wymienić na ceramiczne.

Generalnie nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z Was próbował żarówki h7 o mocy 100W? Czy to jakiś chwyt czy jak?

A nie bedzie tak ze skoro ma 100W to bedzie tez dużo więcej ciepła wydzielała ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ,szkoda sobie zawracać głowe tymi 100 watowymi zarówkami.W b5 przerabiany temat i niestety wiecej to szkód narobiło niz pożytku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zakupiłem h7 w tesco, niebieskie szkło miała,ku mojemu zdziwieniu dawała ładne białe światło i całkiem dobrze oświetlała. Należy pamiętać że takie białe światło w deszcz...no szczerze, TRAGEDIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/zestaw-led-cob-h7-72w-8000-lm-zarowki-dzien-noc-i6540387567.html

Pojezdziłem na tym zestawie w nocy i wrażenia są bardzo pozytywne,brak porównania do żarówek h7,i co najważniejsze nikt się nie czepia tego.

Edytowane przez Leopold27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak te tunsgramy 120 ?

Bardzo dobre, jak każde inne wyżyłowane padają gdzieś po roku codziennej jazdy gdzieś tak po 15-20km.

22592166144_aa31af3e4e.jpg[/url]

23194492976_7b545a5c8e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszły jakieś nowe Nightbreakery - Laser. Ktoś już miał okazję pakować to do B6? Jak w porównaniu do Unlimited? Warto wspomnieć, że mają na papierze dłuższą żywotność ale i więcej papierków trzeba za nie wyłożyć.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u siebie maiłem tungsram sportlight 50% miałem je 2 lata i się nie przepaliły jeszcze tylko wymieniłem je sobie na tungsram megalight 120% a na długich mam zwykłe tungsramy . do zadnych nie mam zastrzeżen co do jakości swiatła i zywotności


tylko wszędzie piszą i jak widziałem na testach to wszystkie żarówki z niebieską bańką ładnie wyglądają w reflektorze ale w deszcze na mokrym nie mają odbicia jak biała żarówka

czyli firmowa żarówka powinna dawac światło 1500 lux z niebieską bańką dawały 1100 lux mowa o firmowych zarówkach marketowe nawet nie dobijały do 1000 lux pomijając kierunek swiecenia

wynik testu

Tungsram Megalight Ultra - 1670lux
Tungsram Sportlight BLUish - 1130lux

Podsumowanie
Sportlighty jak widać w reflektorze mają najbardziej białe światło. Megalighty według światłomierza, to najjaśniejsze żarówki.

Edytowane przez wyzyk83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...