Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon


Daniooo7

Rekomendowane odpowiedzi

To już lepiej kupić bosma super white h7,kosztują mniej,mają holomogacje europejską,emitują więcej światła niż zwykle h7 i lepszą barwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pila24 napisał:

To już lepiej kupić bosma super white h7,kosztują mniej,mają holomogacje europejską,emitują więcej światła niż zwykle h7 i lepszą barwę.

Pod przeciwmgielne mają coś podobnego? Bo to co teraz mam to jak stare lampy na olej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem,musisz poszukać co mają w ofercie. Sporo tego jest na allegro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie pełno tego np 

H7-OSRAM-64210NL-HCB-NIGHT-BREAKER-LASER
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 98,90 zł - H7 OSRAM 64210NL-HCB NIGHT BREAKER LASER+150% DUO (7812098818). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

  pytanie ile to wytrzyma ??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Axel1 napisał:

właśnie pełno tego np 

H7-OSRAM-64210NL-HCB-NIGHT-BREAKER-LASER
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 98,90 zł - H7 OSRAM 64210NL-HCB NIGHT BREAKER LASER+150% DUO (7812098818). Allegro.pl - Radość zakupów i...

  pytanie ile to wytrzyma ??? 

U mnie właśnie jedna powiedziała papa po nieco ponad roku.  Aby było białe światło w H7 to musi być nie homologowany LED inne sa zblizone do tego wyżej i nic sie z tym nie zrobi niezależnie od tego czy napiszą że to super turbo mega ekstra laser zenon efect pierdzilion procent wincej światła.

Na szczęście graty do bixenonów na soczewach z b8 fl z samopoziomem i spryskami juz kompletne .  :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLECAM  zarówno :

OSRAM NIGHT BREAKER LASER+150%     i   Philips Racing Vision + 150 %

obie 600-800 LUM.

CZAS pracy : 150-200h

polecam również ww. firm +130%, barwa gorsza  ale żywotność 250-400h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poleci ktoś żarówki h6w świecące efektem Xenon ? Mam bixy u siebie a.postojowe h6w świecą na żółto. Phillips Xenon effect okazał się ściemą, a i osram 4000k świecą tak samo na żółto... Przy Xenonie wygląda to okropnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej to LED, ale z legalnością się żegnaj. Szukaj zwykłych o barwie powyżej 5000k

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KYLO123 napisał:

POLECAM  zarówno :

OSRAM NIGHT BREAKER LASER+150%     i   Philips Racing Vision + 150 %

obie 600-800 LUM.

CZAS pracy : 150-200h

polecam również ww. firm +130%, barwa gorsza  ale żywotność 250-400h

Żywotność 200h ? :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś za coś long life zawsze będą słabo świecić a +150 % będą mocno ale krótko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze można zakupić[zwykłe] ULTRA LIFE Osram są z 4 letnią gwarancją

nie sprawdzałęm ich  zdecydowałem się na NBL wytrzymuja rok i:blowup:

można zastosować światła ledowe do jazdy dziennej tak jak w xenonach aby odciążyć żarówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o ile nie ma ich w tym modelu oryginalnie, to nie będzie to legalny sposób.. ja kiedyś do B5 zamawiałem komplet razem z postojowymi i one świeciły na biało. To były White Visiony z Philipsa. Sam sobie zamówię i sprawdzę efekt, bo też przy białym ksenonie denerwuje ta żółta poświata..

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono montował ktoś może w zwykłe lampy soczewkowe żarówki LED H7 jak opinie jak wrażenia daje to jakiś efekt ? bo kupiłem takie za 70 zł i w ogóle nie mieszczą się w miejscu standardowej H7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co kupiłeś jest do wyrzucenia. Porządne żarówki LED kosztują ponad 400 zł za komplet. Pomijając to, że będą one nie legalne swoją drogą to już będą dawały dużo więcej światła od standardowych H7. Chcesz lepsze światło to zacznij od regeneracji odbłyśnika i jak masz soczewkę, to wyczyszczeniu i przepolerowaniu jej, w tedy zobaczysz różnice, bo to najczęściej spotykany problem ze światłami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a montował ktoś coś takiego?

ALLEGRO.PL

Kup teraz z Warszawa - Osram LED LEDriving HL H7 Gen2 6000K Off-Road, na Allegro.pl, za 349,99 zł w kategorii {Motoryzacja} - {Akcesoria samochodowe}. Opinie i recenzje czy warto kupić ofertę id:...

Mieści się w reflektorze? No i zastanawia mnie kwestia czy nie będzie wywalać błędu spalonej żarówki albo czy nie będą migać jak to nieraz jest z ledami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Muskel1 napisał:

Wiesz co oznacza Off-Road?

Ale ja nie pytałem co oznacza Off-Road ?‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, dziadekM napisał:

Ale ja nie pytałem co oznacza Off-Road ?‍♂️

Tu chodzi o to, że nie wolno Ci stosować żarówek, które podlinkowałeś dla bezpieczeństwa innych uzytkowników drogi. Nie jeździsz po drogach sam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może powinieneś zapytać bo najwyraźniej nie macz bladego pojęcia o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś podobnego kolega miał w lampach bix,sprawdziłem ile światła emitują z 4 metrów. No i wyszło około 1100 luxòw i barwa bliska 5000K,następnie sprawdziłem żarówki h7 super white i one juz emitowały 1800 luxòw (barwa mimo nazwy super white to około 3300K czyli norma dla h7).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...