Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon


Daniooo7

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz moze fote,jak one swieca:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tez jestem ciekawy czy ktos ma fotke jak swieca lub jeszcze inne do polecenie na halogeny.

nasze w audi halogeny sa dosc male i potrzeba dobrej zarowki zeby ladnie to swiecilo i naprawde podczas mgly pomoglo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, czyli rozumiem, ze Ty masz te OSRAM w halogenach i jestes zadowolony? w czasie mgly pomagaja i oswietlaja dolne partie drogi bardzo dobrze? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta dosc ciekawie swieca,mam tej firmy cale oswietlenie wnetrza,narazie swieca:grin:

Audi B6 A4 Quattro 1.8T Lighting Fog Lights ES#11133 H11 Platinum White Bulb - Pair - ZZH11BSPLWA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta dosc ciekawie swieca,mam tej firmy cale oswietlenie wnetrza,narazie swieca:grin:

Audi B6 A4 Quattro 1.8T Lighting Fog Lights ES#11133 H11 Platinum White Bulb - Pair - ZZH11BSPLWA

Pioter pokasuj PW bo nie można Ci wiadomości wysłać :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam że miałem założone osram night braker plus. Ostatnio w auto świecie widziałem test żarówek i cały test wygrały Ring +120% Xenon Ultima, kosztują sporo bo około 100 zł. No i jak założyłem to oczywiście efektu xenonu 0, świecą nieco gorzej od tych osram, generalnie 100 zł wyrzucone do kosza, trzeba było sobie dobre whisky za te pieniądze kupić a nie żarówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy polecił mi takie żarówki H11 XENON niebieski 12V 55W zarowka zarowki ksenon (3686151777) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. mówił ze za te pieniadze to ładnie święcą. zaryzykowałem i kupiłem:decayed: Efekt jest ciekawy i dość mocno świecą. Ale na mgle jeszcze nie sprawdzałem. tak ze tyle mogę się wypowiedzieć:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam jak dla mnie jedyne warte zainteresowania dobry stosunek ceny do produktu

do mijania (h7) Osram Night Braker Gold(ok.95zl) (seria limitowana ale jeszcze mozna kupic) jak kupilem i zmienilem ze zwyklych to normalnie zwariowalem roznica nieziemska

a do postojowek (w5w) PHILIPS Blue Vision Ultra(ok.12zl)

---------- Post dopisany at 15:55 ---------- Poprzedni post napisany at 15:53 ----------

pakuj do auta naprawde warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje Panowie za opinie... caly czas szukam dobrych H11 ;) najlepiej jak by ktos dal faktycznie zdjecie jak to wyglada jak ma ktos zalozone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyglądają moje

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ----------

yny4ytez.jpg

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meo21

mozesz zrobic zdjecie z srodka auta po zmroku na samych halogenach jak to wyglada z oswietleniem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem ale nie za bardzo to wychodzi i mało widać na foto:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam. mam takie już w kolejnym aucie i bardzo fajnie i jasno świecą :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- do mijania (H7) Osram Night Braker +90%

- do postojowek (w5w) PHILIPS Blue Vision Ultra

Moje żarówy były już na wykończeniu i zastanawiałem się na co je wymienić. Skorzystałem z powyższej propozycji kolegi i jestem zaskoczony - widzę gdzie jadę po zmroku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem zapytać jak sprawdzają się żarówki - OSRAM H7 NIGHT BREAKER UNLIMITED ?? CZY ktoś coś może napisać swoją opinię ? czy warto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...