Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Serwisy.Te dobre i te złe


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje w tym wątku opisywc wasze doświadzczenia z serwisami samochodowymi.Zarówno te dobre jak i te złe.Tak jak zaproponował Quattro proszę pisać w jakim mieście znajduje sie zakład , jego nazwę i waszą opinie na jego temat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Zgierzu u Idczaka. Oszukali mnie!!!! Jak to mawia znany Elektryk wysokich napięć Miałem mały problem z silnikiem bo nierówno chodził akurat tamtędy przejeżdżałem. Stwierdzili że to przeustnica się nie domyka bo nagar się na niej zrobił (nie wiem o co im chodziło) Więc ją czyścili przez ok 30 min. Skasowali 300zł dali kluczyki. Wsiadłem do auta i to samo!!! Poszedłem spowrotem to mi powiedzieli że muszę wymienić aparat zapłonowy (1,6 ADP)... To dopiero mi to zrobią zażyczyli sobie za to 1000zł Jadąc do domu zatankowałem po drodze i jak już dojechałem wszystko było ok....Widocznie w benzynie była woda czy jakiś paproch gdzieś stanął!!!

Nie polecam....szukają okazji żeby kasy zarobić :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Opolu Salon firmowy Audi, VW, Skoda z serwisem "Lelek" przy obwodnicy Opola fachowa obsluga i zadnych zastrzezen... za to w Katowicach nie wiem dokladnie gdzie w salonie Audi poprzedni wlasciciel kazal wymienic wszystko co trzeba i niestety omineli pare szczegulow, co spowodowalo ze na trasie auto sygnalizowalo zebym sprawdzil silnik i wyplacilem sie za wymiane uszczelki 300zl po za tym panowie byli zakreceni i zapomnieli podlaczyc lampy po wymianie rozrzadu :P oprocz tego salon Opla w Opolu ul.Wrocławska i na ul.Niemodlińskiej54 panowie ktorzy wedlug mnie nawet helikopter naprawia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam VW Gajewska w wawie przy ulicy Chełmżyńska 10c .Robiłem tam poprzednią bryke i naprawde spoko goście nie wciskają kitu naprawiają to co trzeba.Zero problemów.

Za to nie polecam salonu Ignaszak nie pamiętam adresu ale jest to koło zjazdu na autostrade do Poznania. Zepsuła mi sie kiedyś głowica w 1.9 tdi , koles potem dzwoni i mowi ze regeneracja to koszt około 4,5 tyś a nowa z paskiem robocizną to 6 tyś , no to myśle niech zakładają nową (gwarancja te sprawy). W dniu oddania samochodu koleś dzwoni i mówi że kwota nieznacznie wzrosła do 8,5 tyś hahhaha( zapłaciłem ale po roku za kare :P ) Ale to nie koniec jade sobie bryką wszystko oki a nagle jeb i mam zero oleju , Okazało sie ze goscie nie zamontowali uchwytu do rurki od smarowania turbiny rurka latała i sobie odpadła. Więc totalna kaszana .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Opolu Salon firmowy Audi, VW, Skoda z serwisem "Lelek" przy obwodnicy Opola fachowa obsluga i zadnych zastrzezen...

Przyłączam się do tej opini zostałem tez tam super obsłużony także polecam AUDI LELLEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przylaczam sie do opinii "ono" na temat serwisu Ignaszak (przypuszczam ze chodzi o serwis Ignaszak Konin-Stare Miasto przy wjezdzie na autostrade). Na poczatku styczniu mialem spory wyciek oleju w Audi A4, auto oddalem w sobote, obejrzeli, pomruczeli i powiedzieli ze zatkany jest przewod w ukladzie smarowania, ktory w razie wysokiego cisnienia w ukladzie popuszcza je. Zapewnili mnie ze do poniedzialku wszystko bedzie ok. W poniedzialek dzwonia i mowia ze ten przewod/wezyk musza sprowadzic z Poznania, pozniej dzwonia ze wezyk bedzie we wtorek lub w srode. W koncu dotarl do serwisu w srode, ale co najgorsze, przy wymianie tegoz przewodu, uszkodzili inny i znowu sie wszystko przeciagnelo w czasie. Po pierwsze: brak kontaktu z klientem (wszystkie telefony ja wykonywalem), brak fachowosci oraz brak konkretnej odpowiedzi jesli chodzi o termin naprawy.

Ale na koniec musze zaznaczyc, ze wiele razy bylem juz w serwisie IGNASZAK w Kaliszu i dla tego serwisu nie mam ZADNYCH zastrzezen.

Wniosek: niby ta sama firma, ale zupelnie inne normy jakosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo liczą sie ludzie a nie piękny salon ze szkła i aluminium :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy jest ktos z moich okolic, ale odradzam wizyty u elektryka w Skalmierzycach (siec Lider Serwis). koles kantuje niemilosiernie.

jakis czas temu zaczela sie nam psuc elektryka w aucie (dodge grand caravan), a ze koles mial dobra opinie, to pojechalismy tam z autkiem. w miedzyczasie moj tata zamowil panel sterowania ogrzewaniem, klima, itp. i polecil go zalozyc elektrykowi. koles powiedzial, ze nasz panel jest sprawny i ze w instalacji byly jakies usterki. naprawil, wzial za to chyba 300 zl, bylo ok przez jakis czas, ale w koncu znow sie popieprzylo. tym razem byla masakra, nawiewy same sie regulowaly, ogrzewanie sie wlaczalo i wylaczalo, wiec kolejny raz zawitalismy u milego pana elektryka. znow popsuta instalacja, 400 zl, a dzialalo jeszcze krocej niz przedtem. wracalismy 700 km z austrii ze zwariowana elektryka, w koncu wszystko siadlo i nie bylo czym grzac auta a w gorach w polsce zastal nas snieg... wkur*ienie totalne. zalozylismy nowy panel i... wszystko dziala! 4 srubki do odkrecenia, mniej niz 10 minut roboty... tak to jest jak za bardzo uda sie ludziom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś wie gdzie jest Nadarzyn to polecam człowieka jest naprawde ok można na nim polegać przyjmuje nawet po 22.00 np wymiana paska rozrządu bez rozbierania przodu w silniku 1.6 ADP 100PLN ma vaga podnośnik zainteresowanym podam numer bo naprawde człowiek godny polecenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak skoncze naprawe to bede wiedzial co powiedziec o mechaniku, u ktorego mam teraz auto.

Zachecam do opiniowania warsztatow w trojmiescie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w krakowie to gdzie robic furke :lol::lol::lol::lol:

w KR to my mamy kolego paru mechanikow zwiazanych z Kuzajem i sw.pam Kuligiem...polecam bardzo...szczegolnie Marka Handwerkera(zakopianka za cenutum zakopianka po prawej str, obok zajezdni autobusowej)podam nr jak znajde wizytowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to napisze o ASO Szewczyk w wawie . Od jakiegoś czasu czuje drgania wibracje w samochodzie pojechałem do Szewczyka , koleś umówił mnie na następny dzień że od ręki zdjagnozują usterke ( ja oczywiście wiem że to padło koło 2masowe ).Wpadam rano oddaje kluczyki i czekam czekam czekam ze 2 godziny , nagle koleś przychodzi i mówi sory dopiero w poniedziałek bo nie ma elektronika, no to ja już piana że siedze jak pipa a tu d*pa blada.No to wpadam dzisiaj o 8 rano bryke wzieli koleś pojechał sprawdzać po powrocie mówi że koło 2 masowe :P Ale muszą rozebrać itd , no to wracam do domciu bryka zostaje, po 2 godzinach telefon serwisant mówi że niestety nie bedzie to wymiana gwarancyjna bo usterka jest z mojej winy , mam zły styl jazdy :shock: Wpadam do nich i słucham ich nędznych wypocin że niby źle ruszam samochodem itd itp , wqrwiłem sie strasznie zebrała sie komisja 10 osobowa jakoś im udowodniłem że sprzęgło nie jest spalone a koło jest firmy luk czyli te koła jakie wymieniali w innych dieslach bo były wadliwe.Wkońcu szef serwisu przyznał mi racje i będzie dobrze :)Nie wiem czy ten serwis jest zły czy dobry ale próby ściemniania klienta napewno źle o nich świadczą. Napisze jak sie zakończyło. Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja polecam w Mrągowie Sławka Trzeciakiewicza. Robią mechanikę pojazdową, nie zajmują się blacharką. Co tu dużo mówić: przy wymianie rozrządu chłopaki oglądają wszystkie koła, paski klinowe i jeżeli tylko stwierdzą, że trzeba coś wymienić - telefon - i po uzgodnieniu wymiana. Jeżeli samochód był sprowadzony (tak jak w moim przypadku), ma historię napraw i zleciłem mu wymianę rozrządu (dla świętego spokoju), to w moim przypadku nie wymieniali kół pasowych (chyba), ponieważ są w idealnym stanie. Zmienili za to wszystkie paski klinowe. Krótko - biorą za robotę kasę - robią fachową robotę. W przeciwieństwie do zakładu Grzegorza Trzcińskiego, który to pod moją niobecność (po moich wytycznych co do oleju - miał być Castrol GTX Magnatec 10W/40) zalał Mobil 0W/50 do Vectry B, czym debil przyczynił się do klekotania zaworów (podobno zimą miał lżej pracować - imbecyl).

[ Dodano: 2006-06-27, 23:08 ]

Napisałem chyba nie dlatego, że nie wiem czy zmienili, tylko dlatego, ponieważ nie wiem czy tak się one nazywają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE POLECAM Perfect Service na ul. Związkowej w Lublinie. Odrazu chcieli mi regenrować turbinę, a nawet nie zauważyli, że jedna z rura zaraz za przepływomierzem jest źle założona, a to była przyczyna problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś wie gdzie jest Nadarzyn to polecam człowieka jest naprawde ok można na nim polegać przyjmuje nawet po 22.00 np wymiana paska rozrządu bez rozbierania przodu w silniku 1.6 ADP 100PLN ma vaga podnośnik zainteresowanym podam numer bo naprawde człowiek godny polecenia

Witam,

ja mieszkam niedaleko nadarzyna czy mógłbym prosic o numer do warsztatu?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś z woj. lubuskiego (rejon słubice-krosno) szuka dobrego mechanika to proponuje pana BOGDANA SKIBE z cybinki zawsze dobrze doradzi ma vaga ma pojęcie nie tak jak co niektórzy przemądrzali bajeranci . no i jest jeszcze z okolic krosna odrz. jeden pan który zajmuje się naprawą tylko silników diesla też jest godny uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...