Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Serwisy.Te dobre i te złe


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was wie gdzie najlepiej i niekoniecznie najdrożej robią Audiczki w Olsztynie??

pozdrawiam

Na os. Mazurskim , na skarpie Pstrowskiego 37 (chyba) Gadomski, były pracownik Palmowskiego :wink: ale cen nie znam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kondorek44

Dobry serwis - Warszawa "Cianciara" ok. skrzyżowania ul. Ostrobramskiej i Fieldorfa

Zły serwis - "Shell" Warszawa ul. Zamieniecka- unikajcie tych naciągaczy, szczerze odradzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kondorek44

U Cianciary nie jest drogo ale i nie tanio, ale napewno solidnie przynajmniej jeśli chodzi o mechanikę, jest tam gościu który zna każdy model Audi, wie gdzie każda duperela się psuje w danym modelu. Ja przykładowo wymieniłem u nich rozrząd kompletny z pompą wodną, płyn oczywiście i wszystkie paski (od wspomagania i klinowy+od rozrządu) i zapłaciłem 1700zł, część zamienniki i część oryginałów, najdroższy był napinacz gazowy (czy jakoś tak) bo kosztował 480zł. sama robota z rozebraniem całego przodu 300zł reszta to części. Dostałem gwarancję na 60000 km na robociznę, wbitą do książki serwisowej. Uważam że jest ok. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus,

Niestety pech chciał że z nowo zakupionego mautka leje się olej - silnik AFB - prawdopodobnie spod uszczelki zaworów.

W piątek mam udać się do warsztatu, ale powiem szczerze, że się boję.... Choć polecił mi go Szef z Jetronica to mam obawy zostawić autko tam bez opieki.

I prawdopodobnie nie zostawię tylko będę siedzieć i patrzec na ręce(choć tak tego nie lubię)

A odnośnie Wrocławia - macie może zaufanych dobrych mechaników, czy stacje serwisowe, które warto polecić?

Pozdrawiam

Pikuś: wojtas i Ty nie zauwazyles, ze temat taki jzu istnieje??

Kolega tez powinien sie rozejrzec co nie co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Witam przy okazji w klubie ;) We Wroclawiu na ul. Koszyckiej - jest tam mechanik, elektryk - dobrze robia, ja u nich zostawialem autko, brat,ojciec, wszystko ok, pozniej na biskupinie - BOTRONIC - diagonostyka, elektronika - www.botronic.pl . A jak Ci z Jetronica polecili to sie nie bój ;) Ale sie nie dziwie, jak mi olej zmienial z filtrem to tez patrzylem na rece i napewno wiecej do niego nie pojade ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, chyba na starość na oczy mi się rzuca :P

A propos - właśnie dzowniłem do Link4 dowiedzieć się ile AC by mnie kosztowało.

No - miła Pani oświadczyłą - 6400PLN na rok :/ Do tego OC i już jest połowa autka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy mozecie polecic jakies serwisy w Lodzi? Moze ktos byl/slyszal o tym na Pojezierskiej (serwis chyba wylacznie VAG, niestety nie pamietam dokladnie adresu..)?

Obecnie mam do wymiany lacznik stabilizatora, moze przy okazji ktos zna koszt tej operacji?

Pozdrawiam,

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslę , że to forum jest dość istotne i wrzucanie tych wszystkich informacji do jednego wora jest bez sensu.Trzeba strasznie tu grzebać nie ma łądu i składu.

Myślę, że dobrze by było stworzyć takie odrębne forum z podkategoriami np.

w Forum Off Topic

- Serwisy (tu podkategorie z podziałem na miasta lub regiony)

- Warszawa (tu podpodkategorie z konkretnymi zakładami serwisowymi)

- "Trzask" auto szyby ul........ + opis co zrobili

- itd.

- .....

- Lublin

- Kraków

Tak mnie natchneło bo własnie wróciłem od szkalrzy jestem bardzo zadowolony (świetnie wywiazali się z roboty) i chciałem ich publicznie na forum pochwalić i polecić.Ale w takiej formie jak jest to aktualnie nie ma to sensu.

Taki podział jak zaproponowałem bedzie bardzo czytelny i pomocny.Już ktoś z kolegów pisał o tym wcześniej ale został odesłany do tego tematu przez Admina znaczy się przez Hugo.

Pozostawiam do przemyślenia dla administratorów :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLECAM

DIESEL SERVICE

Jezierzany/k Legnicy

Warsztat prowadzi ojciec z synem. Bardzo fachowa robota, zalezy im na dobrej opinii. Sporo moich znajomych tam serwisuje i do tej pory wszyscy zadowoleni na 101%. Jak pojechalem sprawdzic auto to podlaczyl do VAGa, powiedzial co i jak (wszystko bylo w porzadku :D ) i nawet grosza nie wzial bo stwierdzil ze wolalby zebym w zamian za to przyjezdzal do niego w razie czego a nie jezdzil po innych warsztatach.

POLECAM W 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KATEGORYCZNIE ODRADZAM!!!

serwis Ring Premio w Gdańsku Oliwie przy ul. Grunwaldzkiej. Nie potrafia doslownie nic zrobic zeby nie spier... przy okazji tego co naprawiaja i paru rzeczy na okolo.

Audi

- ceny czesci zawyzane (krociec wody 2 razy drozszy niz w ASO)

- ten sam krociec zle zamontowany co powoduje ze woda cieknie dalej

- nie dokrecone lozyska kol tylnich po ich wymianie (kola maja 3mm luzu)

- nie zauwazyli luzu na wahaczu dolnym sprawdzajac tylko wahacz gorny (1 cm luzu)

- wyssane z palca diagnozy

- polamana obudowa gorna silnika (jak powiedzial ze tak przeciez bylo to prawie w morde dostal)

najlepsze na koniec

-zgubili nakladke od klucza (pret 15 cm dlugosci i srednicy 0,5cm) w komorze silnika - znalazlem po tygodniu szukania co mi szura na zakretach

Dodge

- zepsuli klapke od wlewu paliwa i skasowali 20zl za jej "naprawe"

- 3 proby wyważenia kol przednich...

wiecej nie mam sily wypisywac :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLECAM

No więc i ja tu cos dopiszę.

Pro-Car Lublin ul. Barberysowa 2 POLECAM z czystym sumieniem !!!Jeźdże tam moim obecnym autem i widze co chłopaki potrafią i jakie porzyjeźdżaja tam auta - glownie Audi i VW.

Obaj własciciele sa mechanikami związanymi od lat z teemami fabrycznymi (kiedyś w pucharze Alfy Romeo 156, potem pucharze Renault Megane, a teraz pracuja dla ekip w VW Golf Mobil Cup). Dodatkowo jeden z nich jest mechanikiem w VW /Audi. Poza tym mają najnowsze oprogramowanie VAG nawet do najnowszych Audiczek i VW :smile:

Jeśli chodzi o robotę. To ja nie zawiodłem sie na nich nigdy. Zawsze solidnie na czas i perfekcyjnie.

Wiem że słodze ale są naprawdę dobrzy i z czystym sumieniem ich polecić.

Numer telefonu do nich to 880-10-80-92.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLECAM

Warsztat Kuźmicz DIESEL w Gdańsku Oliwie przy ulicy Bora Komorowskiego wjazd od Droszyńskiego (na placu na przeciwko PKP). Naprawiają głownie pompy paliwa. Robią szybko i znają się na fachu. Za naprawę nastawnika pomy - wyczyszczenie nastawnika, wymiana cewki i zaworka oraz co oczywiste wyregulowanie dawki paliwa zapłaciłem 550 zł. W ASO krzyczeli za naprawe 4 tys.! :lol: - pewnie chcieli wymienić pompe albo ją zregenerować, a pompy naprawiają właśnie u Kuźmicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak SŁUPSK

jest jeden gość którego znam

robi tylko grupe VAG i przede wszystkim AUDI

Pan Mirek C. :biggrin: na ul.Poprzecznej

godny polecenia

niestety dostac sie do niego to dluga kolejka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...