Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zmiana kierownicy na poliftową


kamilgy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanie czy jest możliwość zmiany kierownicy w audi a4 b8 2008r na kierownice po lifcie poniewaz obecną mam powycieraną i zastanawiam się włąsnie nad obszyciem albo zakupem nowej?

Konkretnie chodzi mi o taką... AUDI A4 A5 8T LIFT KIEROWNICA MULTIFUNKCJA SKÓRA (3586760417) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

I pytanie numer 2... mimo że wydaje mi się ze była juz mowa na forum nt. zmiany kierownicy zwykłej na kierownice z multifunkcją ale nie jestem pewien jak by to było z zastosowaniem kierownicy polftowej (obecnie mam auto bez multifunkcji) która posiada kilka guzików więcej :/

Jest to mój pierwszy post i mam nadzieję ze nie zrobiłem za dużo błędów technicznych i nie zjedziecie mnie bardzo na "dzień dobry" :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz wszystko wytłumaczone odnośnie kiery z muli-funkcją http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/montaz-kierownicy-multifunkcjyjnej-a4-b8-268784/

VCDS w łapę i sprawdź numery taśmy czy będzie OK...

nir kupuj poduszki od a3,a6 (polift jednozapalnikowy) itp najlepiej niech to będzie już od a4, a5 da się przełożyć wiązki do jednozapalnikowych od ale już jest więcej zabawy z ustawieniem ładunków... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taśmę można zawsze przerobić, do 20min roboty i nie potrzeba specjalnych narzędzi poza ręcznymi i na koniec ładną taśmą. U mnie siedzi z najnowszej A6tki po przeróbce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.10.2013 o 08:10, wrclaguna napisał:

Oprocz kiery do wymiany poduszka oraz do sprawdzenia Moduł czy obsługuje MF

Mógł byś rozwinąć temat, mam b8 z 10 roku model 2011 i chce sprawdzić czy ta multi polift podejdzie i będzie działać wszystko? Gdzie logować vcds? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...