Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wygłuszanie drzwi oraz poprawa seryjnego MMI audio + podświetlenie schowka


darecy

Rekomendowane odpowiedzi

Odświeżę temat. Można poprosić o  re-up zdjęć od założyciela tematu?

Panowie czy ktoś Was montował dystanse pod oryginalne głośniki? Kupiłem dystanse do A4 jak pisało na aukcji ale są mniejsze. Średnica zewnętrzna powinna mieć 24cm. Nigdzie nie mogę takich znaleźć. W zasadzie to są mi potrzebne pierścienie dystansowe. Podpowiecie gdzie można kupić?

Edytowane przez Andrzejx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Właśnie jestem po wygłuszeniu drzwi przednich i wymianie głośników na JBL i proszę Was o poradę jak podłączyć gwizdki. Skąd wyprowadzić przewody pod gwizdki? została mi właśnie wiązka. W oryginalnym głośniku były dwa gniazda, jedno na gwizdki drugie na basowe. Teraz mam podłączone basowe i została wiązka z gwizdkami. Pomożecie :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam i zwracam się z prośbą o re-up zdjęć. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie z innej beczki, czy takie sciągniecie boczków nie powoduje, ze potem coś zacznie trzeszczeć?

Jakie sa wasze doświadczenia z wyciszaniem drzwi? A może komuś trzeszczało coś i po wyciszeniu przestało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2018 o 23:04, wampir napisał:

Takie pytanie z innej beczki, czy takie sciągniecie boczków nie powoduje, ze potem coś zacznie trzeszczeć?

Jakie sa wasze doświadczenia z wyciszaniem drzwi? A może komuś trzeszczało coś i po wyciszeniu przestało? 

Nie powoduje, na forum są osoby które kilkanaście razy ściągaly. Ważne jest żeby nie polamac zatrzepow no i jak dla mnie robić to w ciepłym pomieszczeniu. Wtedy będzie pewność że nic się nie stanie. 

Mi okulary w schowku koło podsufitki trzeszczały, myślałem że to głośniki. Przez takie coś wymieniłem głośniki wszystkie, drzwi zostały wygłoszone plus oczywiście tapicerka. Wiadomo głośniki dużo lepiej zaczęły grać ale również zrobiło się ciszej w aucie. Jazda na autostradzie itd. Tak powinno wyjść z fabryki. Polecam można samemu ogarnąć za nie duże pieniądze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...