Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wygłuszanie drzwi oraz poprawa seryjnego MMI audio + podświetlenie schowka


darecy

Rekomendowane odpowiedzi

A można gdzieś sprawdzić jaki zestaw muzyczny jest w środku? Mam radio concert bez mmi ale gra to bardzooo ale to bardzooo dobrze...

W blokach pomiarowych mozna sprawdzic jakie masz głosniki ale nie wiem czy to ogarniesz .

Zazwyczj jest 8 głosnikow lub 4 (PASYWNE) wszystko zalezy od wyposazenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można gdzieś sprawdzić jaki zestaw muzyczny jest w środku? Mam radio concert bez mmi ale gra to bardzooo ale to bardzooo dobrze...

W blokachpomiarowych mozna sprawdzic jakie masz głosniki ale nie wiem czy to ogarniesz .

Zazwyczj jest 8 głosnikow lub 4 (PASYWNE) wszystko zalezy od wyposazenia .

W jakim sterowniku? Nr bloku? I kolega podepnie kompa i ogarnie. Zauważyłem na forum, że pewne informacje nie są udostępniane celowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dzięki za rady z wygłuszaniem - B&O podłączony teraz już jest czad!!! :) wygłuszenie naprawdę robi niezłą robotę bo miałem okazje posłuchać tez B&O bez wygłuszania. Swoją drogą może ktoś wie :) co daje mikrofon z zestawu B&O montowany w przednim panelu na podsufitce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest potrzebny do systemu Gala, pewnie połączony jest też z Voice Command System ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak jest jeden to zestaw telefonu, jak dwa to dodatkowo Gala, a jak trzeci ...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak trzeci, to łączność z bazą. :wink:

A serio pisząc, u mnie jest gala a nie było wcale mikrofonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KABEL AMI ADAPTER AUDI MMI 2G - USB - PENDRIVE (3813796680) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

jeśli chodzi o poprawienie seryjnego mmi to mógłby mi ktoś dać wskazówki gdzie to podłączyć i jak spr. czy w swoim mam możliwość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekam na relacje może też się skuszę:wink:

Cieżko dostać taki wymiar, tam jest 3,2' czyli 8cm odstęp śrub, druga sprawa to głębokość?! Ciekawy jestem czy magnes większy wejdzie...

Jest dość fajny głośnik JBL w to miejsce tylko ma 87mm i obawiam sie ze nie podejdzie...

Jarek i jak dało radę upchać te JBL w deskę jeśli tak to jaki efekt warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, bez zdejmowania całej kratki nic tam nie wciśniesz!

Grają fajnie (na zewnątrz) ale trzeba cała dechę ściągać aby te pisklaki włożyć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zastanawiam sie na wygluszeniem ale czy jest duża różnica w wadze gdy drzwi są wygłuszone ? i czy jak juz mamy wygluszone to z zewnatrz stuki samochodu tez mniej slychac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 3-5kg jedne drzwi :) zależy ile maty i jakiej użyjesz. Wygłuszenie całego samochodu to ok +/- 80kg czyli powiedzmy jak przeciętny pasażer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde to sporo dosyć bo wplynie to na osiagi ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80kg chodziło mi o cały samochód :) drzwi podłoga dach etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Pytanie:

Jestem już po wygłuszeniu tylnych drzwi teraz przyszedł czas na przednie. Mam pytanie odnośnie tego czujnika uderzeniowego. Czy do jego demontażu lepiej wypiąć akumulator? Istnieje ryzyko jak nie wypnę akumulatora że mi poduszki wybiją?

2 pytanie:

Montuję boczki od polifta do przedlifta. Ktoś pisał że jedna spinka nie pasuje bo jest w innym miejscu. W Elsie pisze że wszystkie spinki muszą być wpięte żeby boczek był szczelny i żeby czujnik uderzeniowy miał odpowiednie ciśnie? MA to faktycznie takie znaczenie ta jedna spinka? Może ktoś próbował ją przykleić na jakimś dobrym kleju w miejscy jakim znajduje się w boczku w przedlifcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszcze zapytać o głośniki Gladen zastosowane w opisywanej modyfikacji.

W treści jest mowa o Focal i DLS, natomiast na zdjęciach jest ewidentnie Gladen, o ile dobrze zgaduję RS 165?

Czy coś tańszego (niezależnie od przyzwoitego wygłuszenia drzwi), np. Gladen serii M za ok. 300zł/2szt ma jakikolwiek sens? Komplet serii RS to ok. 800 za 2 głośniki + 2 tweetery i zwrotnice, które można zastosować w słupkach (zamiast kupowania B&O, które chyba wcale rewelacyjne nie są, a kosztują 70zł/szt)? Do wyboru jest tez serii ONE, ale to też koszt rzędu 700zł/kpl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...