Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zalety i wady 2.0TFSI


kolunio

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jak zostalo to wczesniej.wspomniane nie powinna taka poducha wywalic bledu?

Poczekaj będzie i błąd:decayed: a nawet powinien się zaświecić check engine.Bo te poduchy działają podobnie jak amortyzator, ponieważ posiadają hydropodstawe.Gdy są nowe to nawet nie wiesz że silnik pracuje bo tłumią wszystkie drgania,ale z biegiem czasu się zużywają i zaczyna być czuć mrowienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ponawiam pytanie Czy móglby ktoś nagrac prace silnika po wymianie łańcuszka i napinacza zmiennych faz rozrządu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ponawiam pytanie Czy móglby ktoś nagrac prace silnika po wymianie łańcuszka i napinacza zmiennych faz rozrządu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejzeniu filmiku mam dopiero dylemat bo u mnie co prawda mechanizm nie wymieniany a cyka podobnie moze nawet ciszej :facepalm:

Ale chyba dla swietego spokoju zrobie to o jednym razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejzeniu filmiku mam dopiero dylemat bo u mnie co prawda mechanizm nie wymieniany a cyka podobnie moze nawet ciszej :facepalm:

Ale chyba dla swietego spokoju zrobie to o jednym razie

Pytanie skoro się nie tłucze to po co to ruszać i generować sobie koszty,no chyba że cierpisz na nadmiar gotówki to wtedy co innego:decayed::decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie bo jestem teraz zielony w temacie czy w 2.p0 TFSI jest dwumas? bo ja sie w ogole nie znam a jezeli tak to slyszalem ze nie jest ciekawie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli komuś przeszkadza dwumasa to moża wywalić i wstawić jednomase i odpowiednią tarcze sprzęgła i gra gitara,z tym że pojawią się pewne niedogodności jeśli chodzi komfort:decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie bo jestem teraz zielony w temacie czy w 2.p0 TFSI jest dwumas? bo ja sie w ogole nie znam a jezeli tak to slyszalem ze nie jest ciekawie ...

2.0tfsi ma dwumas , ale dlaczego mówisz że jest nieciekawie ? on szybko nie pada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, cos kurde pasc musi, nie oszukujmy sie nic teraz nie robia na wzor wytrzymalosci mercedesow beczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraz z przebiegiem umiera pompa w baku.. Nie daje odpowiedniego ciśnienia.. Ja juz od miesiąca probuje kupić poza ASO bo nie mogę dołożyć mocy...w ASO 1400zł

Sent from my Lumia 820 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj stuknęło 190tys

Szczerze to nie wiem jak sprawdzić.. mi sprawdzał compsport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche dziwne ,190przebiegu i pompa nie domaga ? ja mam 180tkm z hakiem i pompa ma się zupełnie dobrze.. no chyba ,że niebawem to się zmieni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka moc? Sprawdzałeś jakie ciśnienie daje przy maksymalnym obciążeniu?

Sent from my Lumia 820 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...