Skocz do zawartości
IGNOROWANY

śruba zabezpieczająca POMOCY


luki_kali

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich

mam mały problemik

uszkodziła się nasadka(nie do naprawy) na taką śrubę zabezpieczającą,

jeśli ktoś posiada na sprzedaż lub ktoś z okolicy Dąbrowy Górniczej ma pożyczyć dosłownie na chwilę to byłbym bardzo wdzięczny, do odkręcenia zostały dwie śruby

proszę o pomoc

20131012_160812.jpg

20131012_160838.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma drugiej takiej samej. Musisz mieć kod wzoru i dorabiać u producenta.

To oficjalna wersja. Bo pewnie znajdą się jacyś magicy wulkanizatorzy, którzy spóbują to odkręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zrezygnowalem z tych pseudo zabezpieczen, bo najwiecej wlasnie klopotow sprawiaja wlascicielowi... Jak nie masz karteczki z kodem to bedzie lipa, ale tak jak ktos wspomnial, magicy sie tym zajma, bodajze przewiercic srube trzeba i wkrecic cos na kontre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspawy nie pomogły felga sie niszczy bo to na "amelinium" stoi , kodu nie ma, dwa warsztaty się nie podejmą bo nie chcą za felgi płacić, jeden magik krzyczy sobie po 80 zeta za sztukę czyli 320 za cztery a to trochę przesada , wiertła do metalu tytanowe nie pomogły, 3 sztuki ułamane , wiec szukam nasadki a nie "dobrych rad", 2 sruby już zniszczylem i nie mam patentu na odkrecenie ich więc dobrze by było chociaż dwie normalnie odkręcić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mialem podobne problemy... :/

magicy u wulkanizatora dospawali inna srube i poszlo. kilkanascie minut roboty, 2dyszki dalem i po temacie.

gowno warte sa te sruby zabezpieczajace:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem na własne oczy jak można taką śrubę przecinakiem i solidnym młotkiem odkręcić bez uszkodzenia felgi - tacy magicy też się znajdą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mialem podobne problemy... :/

magicy u wulkanizatora dospawali inna srube i poszlo. kilkanascie minut roboty, 2dyszki dalem i po temacie.

gowno warte sa te sruby zabezpieczajace:/

Niby tak, z drugiej strony ja na takiej śrubie zrobiłem 300km jak komuś się spodobały moje felgi :facepalm: Tylko ta jedna śruba nie była odkręcona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem na własne oczy jak można taką śrubę przecinakiem i solidnym młotkiem odkręcić bez uszkodzenia felgi - tacy magicy też się znajdą

mozna, o ile sruba nie jest schowana w fele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...